Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Online-зустріч зі школярами

У Бердянському міськрайонному центрі зайнятості набирає обертів Місячник профорієнтації «Професійний орієнтир».
Фахівці з профорієнтації продовжують зустрічатися зі школярами не лише особисто, а й дистанційно.
Так, 25 лютого поточного року, за допомогою платформи «Zoom»,  провідний фахівець з профорієнтації  Юлія Костенко зустрілась з учнями та педагогами Гімназії №3 «Сузір’я».
Куди вступати? Який факультет обрати? Чи буду я конкурентоспроможним в майбутньому? Майже кожен старшокласник рано чи пізно над цим замислюється. Саме ці питання розглядались online.
Метою зустрічі стало ознайомлення присутніх з формулою правильного вибору професії, алгоритмом вибору подальшого навчального закладу, актуальними професіями, певними soft та hard skills, на які звертає увагу сучасний роботодавець.
Протягом заходу фахівець супроводжувала свій виступ тематичними відеоматеріалами з успішного вибору майбутнього фаху, роликами про професії майбутнього та Telegram-канал відділу профорієнтації Запорізького обласного центру зайнятості.
Наприкінці заходу учасники задавали питання з нагальної теми та виносили подяку, що дало зрозуміти, що фахівці Бердянського міськрайонного центру зайнятості працюють недарма.
 
 
 
Юлія Костенко,
провідний фахівець з профорієнтації
 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.