Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Успішне працевлаштування молоді

Головною ознакою становища молоді на ринку праці є диспропорція між пропозицією та попитом на робочу силу.

З метою ознайомити молодь з певним алгоритмом щодо пошуку роботи, навчити методам позиціонування себе роботодавцю, розвинути внутрішню мотивацію та віру у власні сили в січні поточного року в Бердянському міськрайонному центрі зайнятості відбулося чергове засідання клубу безробітних «Новий старт».

Провідний фахівець з профорієнтації Юлія Костенко організувала та провела цикл занять. Протягом заходу розглядались наступні теми:

-  базова техніка пошуку роботи;

-  як вигідно позиціонувати себе роботодавцю;

-  юридичні аспекти працевлаштування.

Завдяки циклу мотиваційних тренінгів, психологічним тестам, вправам, відеоматеріалам та інформації, яку надала фахівець центру зайнятості,  учасники навчились використанню психологічної мотивації щодо працевлаштування, написанню якісного резюме, правильній поведінці на співбесіді, а також ознайомились з юридичними аспектами при працевлаштування та перевагами легальної зайнятості.

На останньому занятті присутні заповнювали вихідну анкету, висловлювали подяку і надавали рекомендації, щодо організації та висвітлення матеріалу. За активну участь безробітні отримали сертифікати.

Як показала практика такі цикли занять є дієвими та інформативними, тому що допомагають у подальшому працевлаштуванні та ефективній самопрезентації.Бажаємо кожному учаснику клубу знайти бажане місце роботи.

 

 

Юлія Костенко,провідний фахівець з профорієнтації БМЦЗ

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.