Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сучасні реалії та зміни Пенсійної реформи

У наш час осіб зрілого віку дуже хвилює, яким чином вони будуть застраховані, коли досягнуть пенсійного віку. Протягом останніх років на тлі зростання тривалості життя та посилення фінансового навантаження пенсійної системи на економіку в Україні відбувається її реформування шляхом пошуку та впровадження більш ефективних страхових методів і механізмів, активного залучення самих застрахованих громадян до фінансування пенсійних витрат.

З метою ознайомлення безробітних зі змінами в пенсійному законодавстві, обговорення психологічних особливостей таких осіб 15 січня поточного року провідний фахівець з профорієнтації Бердянського міськрайонного центру зайнятості Юлія Костенко організувала захід для людей зрілого віку та запросила головного спеціаліста відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян Ткаченко Тетяну Анатоліївну.

Фахівець центру зайнятості ознайомила присутніх з тематикою заходу, нагальними питанням та детально розповіла про психологічні особливості осіб зрілого віку.

Наступною виступила Тетяна Анатоліївна. Вона детально розповіла про зміни в пенсійному законодавстві України, наданні послуг громадянам в електронному вигляді на web-порталі Пенсійного фонду України, умови призначення пенсій відповідно до законодавства та відповіла на питання присутніх.

У кінці зустрічі учасники обмінялись думками та відмітили наступне: особи передпенсійного віку мають зважити на те, що їх зайнятість суттєво впливає на розмір пенсії, тож вони мають вжити всіх можливих заходів для отримання роботи та збереження легальних трудових відносин до настання пенсійного віку.

 

 

Юлія Костенко,

провідний фахівець з профорієнтації


 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.