Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Служба зайнятості інформує

Увага! З 1 липня 2021 року розпочато інспектування з питань виявлення незадекларованих працівників!

Державний центр зайнятості, в рамках реалізації Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік, є одним із відповідальних учасників заходів з проведення інформаційно-роз’яснювальних кампаній про переваги задекларованої праці та ризиків нелегальних трудових відносин для працівників та роботодавців, які проводяться Державною службою України з питань праці.

Детальніше...

Основні аспекти Пенсійної реформи

Аналізуючи запитання клієнтів Бердянського міськрайонного центру зайнятості, які досягли предпенсійного віку,  ми впевнились, що вони дуже переймаються на рахунок того, яким чином  будуть застраховані.

Детальніше...

Увага! Відновлено можливість онлайн тестування на платформі «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

Шановні друзі!  Довгоочікувана новина!  Державна служба зайнятості відновила можливість онлайн тестування на платформі «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» .

Детальніше...

Успішне працевлаштування молоді. Відповідаємо, яким повинен бути сучасний фахівець

Працевлаштування молоді є та залишається відкритим питанням у соціумі. Ні для кого не секрет, що існує безліч бар’єрів на шляху до успішного та швидкого працевлаштування: невпевненість у власних компетенціях, невміння вигідно позиціонувати себе роботодавцю, лінь, необізнаність з питань актуальних професій на ринку праці та багато іншого.

Детальніше...

Співбесіда з роботодавцем – перший крок до легалізації зайнятості

Прийняття на роботу нового співробітника ― це відповідальне заняття як для роботодавця, так і для самого майбутнього працівника. Початком цього нелегкого процесу є співбесіда з претендентом на вакантну посаду, під час якої складається перше враження про кандидата й саме вона допомагає зрозуміти, наскільки ця людина підходить роботодавцю.

Детальніше...

Як стати успішним підприємцем та віднайти бізнес-ідею

У процесі спілкування зі студентською молоддю фахівці служби зайнятості неодноразово помічають, що більша частина з них бажають започаткувати власну справу, але мають безліч запитань: як віднайти вдалу бізнес-ідею, де взяти стартовий грошовий капітал та оцінити можливі ризики та переваги та перспективність обраної діяльності?

Детальніше...

Протидія домашньому насильству та торгівлі людьми

У теперішній час, нарешті, суспільство не боїться говорити про такі проблеми, як домашнє насильство та торгівля людьми, більше того, утворилися громадські об’єднання, які знаходять шляхи вирішення цих  труднощів.

Торгівля людьми – це сучасне рабство. Також третій за рівнем прибутковості кримінальний бізнес. Торгівля людьми – це неприпустиме порушення прав людини.

Детальніше...

Акція «Місячник зайнятості жінок»

Вибір місця роботи - одне з найважливіших рішень у житті кожної людини. Нажаль, дисбаланс попиту й пропозиції робочої сили не на користь жінкам: на більшості підприємств використовується праця чоловіків. Працевлаштування жінок залишається однією з актуальних проблем, для вирішення якої держава докладає зусиль шляхом поліпшення їх становища на ринку праці та  соціального захисту.

Детальніше...

Правові гарантії осіб з інвалідністю

13 квітня поточного року провідний фахівець з профорієнтації Бердянського міськрайонного центру зайнятості Юлія Костенко організувала online-зустріч для безробітних осіб з інвалідністю та запросила до участі у зпаході постійного соціального партнера, компетентного юриста Донцову Вікторію Віталіївну.

Детальніше...

Гарантії соціального і правового захисту військовослужбовцям. Успішні справи місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Правовий захист військовослужбовців – функція держави. Він передбачає закріплення в законодавчих актах України прав та свобод військовослужбовців, їх обов’язків, а також правовий механізм його реалізації.

06 квітня поточного року з метою ознайомлення безробітних осіб, які демобілізовані з військової служби, провідний фахівець з профорієнтації Бердянського міськрайонного центру зайнятості Юлія Костенко спільно з  юристом Бердянського місцевого центру з безоплатної вторинної допомоги Донцовою Вікторію провели інформаційний семінар для військовослужбовців та ветеранів АТО/ООС.

Детальніше...

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.