Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Служба зайнятості інформує

Робота за кордоном: як працевлаштуватися успішно та не потрапити в халепу

Торгівля людьми – одна з актуальних проблем не лише сучасної України, а й усього світу. Втрапити в халепу може кожен, незважаючи на гендерні відмінності, освіту, професійний досвід та соціальний статус. Єдиним шляхом уникнення негативної ситуації є обізнаність з нагальної теми, адже, як казав Натан Ротшильд – англійський банкір: «Хто володіє інформацією – той володіє світом».

Детальніше...

Легалізація зайнятості: наслідки та відповідальність

Бердянський міськрайонний центр зайнятості, на виконання доручення Прем'єр-Міністра України від 22.01.2020 № 2313/0/1-20, активно долучається до відвідування роботодавців (з дотриманням санітарних норм) з роз'яснювальною роботою щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин. Робота роз’яснювального характеру проводиться під час відвідувань в складі робочої групи з легалізації спільно з представниками управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету БМР Запорізької області, ГУ Пенсійного Фонду України в Запорізькій області, Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області, фінансового управління виконкому.

Детальніше...

Служба зайнятості пропонує унікальні можливості

Надзвичайно багато змін ввійшли в наше життя з початком карантину, перевівши багато сфер у формат онлайн. Але, незважаючи на встановлення обмежувальних заходів з метою захисту здоров’я своїх відвідувачів, служба зайнятості продовжує працювати, впроваджуючи використання освітніх платформ для підвищення конкурентоспроможності при працевлаштування.

Детальніше...

Легалізація зайнятості – пріоритет сьогодення

Продовжується кампанія щодо детінізації ринку праці – недопустимості відсутності оформлення трудових відносин із найманими працівниками і фахівці Бердянського міськрайонного центру зайнятості активно долучаються до неї, шляхом проведення інформативних семінарів, відвідуваннями роботодавців безпосередньо на робочому місці та участю у проведені виїзний заходів за участю представників управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету БМР Запорізької області, ГУ Пенсійного Фонду України в Запорізькій області, Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області, фінансового управління виконкому.

Детальніше...

Навчальний заклад закінчено - що далі?

В умовах сьогодення, як ніколи актуальним постає розгляд проблематики працевлаштування молоді в Україні.

На даному етапі розвитку українського суспільства працевлаштування молодого покоління бентежить усіх громадян України. У сучасних умовах саме молоде покоління є найбільш вразливою категорією населення. Ситуація  на сьогодні складається таким чином, що через відсутність достатнього практичного  досвіду, правових та професійних знань, а часто і моральної непідготовленості до конкуренції на ринку праці, реалізувати своє право на працю молодим громадянам на сьогодні стає все складніше.

Детальніше...

Безпечна подорож та працевлаштування в іншій країні

Виїзд за кордон може залишити надзвичайні враження та відкрити нові обрії. Водночас, вкрай важливо дотримуватися правил безпечної подорожі та працевлаштування в іншій країні. Нехтувати цими правилами може завдати неабиякої шкоди: обмеження права подальшого виїзду та роботи за кордоном, обмеження свободи, втрати здоров’я чи навіть життя. Краще дізнатися більше заздалегідь, щоб не опинитись в скрутній ситуації за кордоном.

Детальніше...

Юрист - це покликання

Професія юриста по праву вважається однією з найдавніших і найшановніших. Принципи, які сьогодні лежать в основі права будь-якої демократичної країни, знаходили своє віддзеркалення навіть у старогрецькій міфології: богині закону Евномія і богині помсти Немезіс, які вершили суд над тими, хто посмів робити замах на засади громадського порядку.

Детальніше...

Як обрати професійний шлях та не помилитися?

Бердянський міськрайонний центр зайнятості відновив роботу з учнівською молоддю. 7 жовтня поточного року провідний фахівець з профорієнтації організувала тематичні вебінари для школярів.

У житті кожного приходить момент, коли потрібно визначитися з майбутньою професією. Адже для того, щоб студентське життя наситити цікавими подіями, пригодами, корисними ситуаціями, потрібно правильно обрати не тільки майбутню професію, а й вищий навчальний заклад.

Детальніше...

Фахівці Служби зайнятості проводять профорієнтаційні заняття для студентів

Фахівці Бердянського міськрайонного центру зайнятості продовжують роботу зі студентською молоддю.

У рамках діяльності «PROFI-центру» 5 жовтня поточного року відбулась чергова зустріч зі студентами Бердянського державного педагогічного університету, а саме навчальних груп с1ФС, с2ФС, 2ФС, 3ФС кафедри економіки, підприємництва та фінансів.

Детальніше...

Розкриваємо секрети успішного працевлаштування

Закінчується «Місячник зайнятості молоді», а в Бердянському міськрайонному центрі зайнятості продовжують інформувати молодь з різних аспектів успішного професійного майбутнього, використовуючи інтерактивні методи надання інформації.

Детальніше...

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.