Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Служба зайнятості інформує

Легалізація праці. Особливості працевлаштування осіб з інвалідністю

Люди з інвалідністю потребують справедливого соціального захисту і створення таких умов життя, щоб успішно інтегруватися у суспільстві.

Службою зайнятості приділяється особлива увага та впроваджуються нові підходи до вирішення проблем зайнятості та працевлаштування людей з інвалідністю.

Детальніше...

Визначитись з майбутньою професією допоможуть фахівці служби зайнятості

Напередодні початку навчального року фахівці служби зайнятості звертають увагу старшокласників та їх батьків, що для багатьох школярів в житті настає важливий момент, а саме — вибір професіїдо душі, визначення професійного життєвого шляху.

Дуже важливо не помилитися у виборі майбутньої професії. Відомо, що коли людина працює з задоволенням, вона не помічає часу і втоми. Якщо обрана професія приносить задоволення – тоді людина щаслива.

Детальніше...

Неформальне професійне навчання – шлях до кар’єрного росту

Наразі в рамках співпраці з представниками проєкту EU4skills для працюючих та безробітних громадян з’явилася чудова нагода підтвердити неформальне навчання за професією «Кухар» 3-4 розряду за рахунок проекту в Одеському Державному навчальному закладі «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості». Термін проведення проєкту з 25 серпня по 12 листопада 2021 року.

Детальніше...

Виїзна акція служби зайнятості – на допомогу мешканцям села!

Співпраця Запорізької обласної служби зайнятості з об’єднаними територіальними громадами базується на партнерських відносинах та є одним із найголовніших напрямів на шляху досягнення зайнятості сільських мешканців. Метою співпраці з громадами є подолання безробіття на селі, створення нових робочих місць, оформлення легальних трудових відносин, розвиток малого підприємництва в сільській місцевості, можливостей залучення мешканців громад до тимчасової зайнятості, опанування новими професіями, необхідними на ринку праці регіону.

Детальніше...

Увага! З 1 липня 2021 року розпочато інспектування з питань виявлення незадекларованих працівників!

Державний центр зайнятості, в рамках реалізації Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік, є одним із відповідальних учасників заходів з проведення інформаційно-роз’яснювальних кампаній про переваги задекларованої праці та ризиків нелегальних трудових відносин для працівників та роботодавців, які проводяться Державною службою України з питань праці.

Детальніше...

Основні аспекти Пенсійної реформи

Аналізуючи запитання клієнтів Бердянського міськрайонного центру зайнятості, які досягли предпенсійного віку,  ми впевнились, що вони дуже переймаються на рахунок того, яким чином  будуть застраховані.

Детальніше...

Увага! Відновлено можливість онлайн тестування на платформі «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

Шановні друзі!  Довгоочікувана новина!  Державна служба зайнятості відновила можливість онлайн тестування на платформі «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» .

Детальніше...

Успішне працевлаштування молоді. Відповідаємо, яким повинен бути сучасний фахівець

Працевлаштування молоді є та залишається відкритим питанням у соціумі. Ні для кого не секрет, що існує безліч бар’єрів на шляху до успішного та швидкого працевлаштування: невпевненість у власних компетенціях, невміння вигідно позиціонувати себе роботодавцю, лінь, необізнаність з питань актуальних професій на ринку праці та багато іншого.

Детальніше...

Співбесіда з роботодавцем – перший крок до легалізації зайнятості

Прийняття на роботу нового співробітника ― це відповідальне заняття як для роботодавця, так і для самого майбутнього працівника. Початком цього нелегкого процесу є співбесіда з претендентом на вакантну посаду, під час якої складається перше враження про кандидата й саме вона допомагає зрозуміти, наскільки ця людина підходить роботодавцю.

Детальніше...

Як стати успішним підприємцем та віднайти бізнес-ідею

У процесі спілкування зі студентською молоддю фахівці служби зайнятості неодноразово помічають, що більша частина з них бажають започаткувати власну справу, але мають безліч запитань: як віднайти вдалу бізнес-ідею, де взяти стартовий грошовий капітал та оцінити можливі ризики та переваги та перспективність обраної діяльності?

Детальніше...

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.