Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Служба зайнятості інформує

Правильно обрана професія – запорука успішного майбутнього

11 вересня поточного року в місті Мелітополь відбувся «YUOTHEMPLOYMENTFORUM2020 «Сучасні виклики та тренди майбутнього на шляху до працевлаштування молоді Запорізької області». Форум проходив за участю чотирьох агентств ООН та дванадцяти міжнародних партнерів.

Надія Волкова, яка очолює громадську організацію «Нова ініціатива Надія», запросила провідного фахівця з профорієнтації Бердянського міськрайонного центру зайнятості Юлію Костенко взяти участь у заході.

Детальніше...

Інспекційна робота з питань легалізації праці

У вересні поточного року фахівець Бердянського міськрайонного центру зайнятості долучився до проведення інспекційної роботи з питань легалізації праці разом з представниками управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету БМР Запорізької області, ГУ Пенсійного Фонду України в Запорізькій області, Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області, фінансового управління виконкому.

Детальніше...

«Місячник зайнятості молоді» в Бердянському міськрайонному центрі зайнятості

З метою підвищення ефективності надання соціальних послуг, спрямованих на підтримку трудової активності молоді в сучасному економічному середовищі, підвищення рівня працевлаштування такої категорії громадян, Запорізькою обласною службою зайнятості у вересні 2020 року буде проводитися акція «Місячник зайнятості молоді».

Детальніше...

Запрошуємо взяти участь у тренінгах

Бердянський міськрайонний центр зайнятості повідомляє,що програмою ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки європейського союзу, урядів королівства Данії та Японії заплановано проведення серії тренінгів «Практичні аспекти підприємницької діяльності у Донецькій, Луганській та Запорізькій областях», «Стратегічний розвиток бізнесу у Донецькій, Луганській та Запорізькій областях».

Детальніше...

Як не втратити себе як особистість під час пандемії

Умови пандемії назавжди розділили життя населення на «до» та «після». Як взяти себе в руки та не втратити віру в майбутнє?

На початку серпня 2020 року Бердянським державним педагогічним університетом, громадською спілкою «Українська асоціація освіти дорослих» і громадською організацією «Центр освіти дорослих» у рамках проєкту «Складні часи – нові можливості» була реалізована короткострокова освітня програма для навчання осіб, які втратили роботу внаслідок пандемії. 

Детальніше...

30 ЛИПНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

30 липня у світі відзначають Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та експлуатують.

Детальніше...

Україна - одна з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі

Україна є країною походження, транзиту та призначення у торгівлі чоловіками, жінками та дітьми. Зростає також проблема внутрішньої торгівлі людьми. За даними дослідження, проведеного на замовлення МОМ, з 1991 року понад 260 000 українців постраждали від торгівлі людьми, що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі.

Детальніше...

«SkillsLab 2020 «Youth Business Forum: Перспективи розвитку молодіжного підприємництва Запорізької області»

23 липня у Мелітополі проходив заключний захід в рамках програми  «SkillsLab 2020 «Youth Business Forum: Перспективи розвитку молодіжного підприємництва Запорізької області». Форум став логічним завершенням програми «SkillsLab 2020: Самозайнятість» у Запорізькій області, на якому зібралися найактивніші учасники тренінгів, а також організатори та куратори програми, представники муніципальної влади, міжнародних донорських організацій, центрів зайнятості, місцевого бізнесу.

Детальніше...

Подолання незадекларованої праці

Одним з пріоритетних завдань служби зайнятості є максимальне поєднання інтересів роботодавців та населення, сприяння легалізації найманої праці та працевлаштування шукачів роботи.

Детальніше...

Більше 13 тисяч працівників Запорізької області отримають компенсацію зарплати за період карантину

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 306 затверджено ПОРЯДОК надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Детальніше...

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.