Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До уваги розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів!

Бердянське управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області повідомляє стосовно суттєвих змін у процесі здійснення казначейського обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів державного та місцевих бюджетів, які відбудуться з 01.01.2020.

А саме щодо відкриття всіх рахунків розпорядникам (одержувачам) бюджетних коштів та іншим клієнтам в органах Державної казначейської служби України виключно за стандартом IBAN та за новими балансовими рахунками, визначеними Планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203. А також щодо відкриття всіх видаткових рахунків розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів місцевих бюджетів на єдиному МФО Державної казначейської служби України (820172), у зв’язку з чим, у довгострокових договорах на постачання товарів, робіт та послуг, термін дії яких продовжується у 2020 році, а також при укладанні нових договорів, термін дії яких починається у наступному році, розпорядники та одержувачі бюджетних коштів у реквізитах сторін мають враховувати новий код банку платника (отримувача).

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.