Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АС «Є-Звітність»: складання та переваги

Нормативними документами, що регламентують процес складання звітності є національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку в державному секторі 101 «Подання фінансової звітності», затверджене наказом Міністерства фінансів України від 28.12.2009 № 1541, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 28 січня 2010 року за №103/17398 (зі змінами), Порядок заповнення форм фінансової звітності в державному секторі, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 28.02.2017 № 307, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 21 березня 2017 року за №384/30252 (зі змінами), та Порядок складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2012 № 44, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 09 лютого 2012 року за № 196/20509 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 07.02.2017 №44) (зі змінами).

 17 квітня 2018 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 02.03.2018 № 340 «Про затвердження Змін до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 26.03.2018 за № 357/31809 (далі – Порядок), відповідно до вимог якого форми звітності складаються та подаються до органів Державної казначейської служби України із застосуванням автоматизованої системи подання електронної звітності клієнтами Державної казначейської служби України (далі – АС «Є-Звітність»), перевагами якої є:

 спрощення складання та подання звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів усіх рівнів;

можливість здійснення перевірки та формування протоколу помилок складених звітів з урахуванням вимог чинного законодавства до їх складання;

в режимі реального часу відстеження статусу звіту;

можливості складання консолідованих звітів головними розпорядниками бюджетних коштів.

Звертаємо увагу, що майже усі дані бюджетної звітності заповнюються автоматично з баз даних обліку органів Казначейства. Головне значення для успішного складання звітності в АС «Є-Звітність» має правильність заповнення довідників власної фінансової та бюджетної звітності, в яких передбачено заповнення головного розпорядника, типу звітності, фонду, кодів програмної класифікації та терміну дії відповідного запису і що саме бухгалтерські служби головних розпорядників коштів повинні організувати роботу свої підвідомчих установ, перевіряючи правильність формування мережі звітності в розрізі кодів програмної класифікації.

Наголошуємо на відповідальності бухгалтерських служб бюджетних установ, а особливо установ, які є головними розпорядниками коштів, за ведення бухгалтерського обліку та складання звітності, здійснення методичного керівництва та контролю за дотриманням вимог законодавства з питань ведення бухгалтерського обліку, складання фінансової та бюджетної звітностіпідпорядкованих установ відповідно до вимог Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 січня 2011 року № 59.

Також повідомляємо, що відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 року № 419 «Про затвердження Порядку подання фінансової звітності» (зі змінами) ( останні зміни внесено 11 липня 2018 року постановою № 547) передбачено, що розпорядники коштів державного та місцевих бюджетів подають проміжну (I квартал, перше півріччя, дев’ять місяців) та річну фінансову звітність за встановленими графіками органам Казначейства за місцем обслуговування. З метою виконання вказаної вимоги органи Казначейства встановлюють терміни подання звітності шляхом заповнення Календаря подачі звітності і його порушення є порушенням бюджетного законодавства.

Звертаємо увагу, що для складання звітності в АС «Є-Звітність» усі особи, відповідальні за подання електронної звітності, повинні мати електронний ключ і отримати обліковий запис та пароль користувача системи. Якщо сам процес генерації ключів та підключення до системи є безкоштовним, то захищений носій інформації (токєн)  потрібно придбати за рахунок кошторису установи. Оскільки розпоряднику/одержувачу бюджетних коштів необхідно мати не менше двох носіїв інформації, у кошторисі установи (підприємства) слід передбачити відповідні кошти на їх придбання.

У зв’язку з наближенням завершення бюджетного періоду, з метою своєчасної оплати платіжних доручень та забезпечення використання у повному обсязі бюджетних призначень, затверджених у кошторисах розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на         листопад – грудень 2018 року, зобов’язуємо:

  • активізувати роботу щодо укладання договорів на придбання товарів, робіт та послуг, які заплановано отримати у 2018 році, особливо по яких будуть застосовуватись процедури закупівель, визначені Законом України «Про публічні закупівлі», а також забезпечення рівномірного та своєчасного подання до Казначейства документів на оплату товарів, робіт та послуг не залишаючи їх значний обсяг на останні дні року;

- дотримуватись вимог пункту 49 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року №228, яким визначено, що у разі коли фактичний обсяг власних надходжень з урахуванням залишків бюджетних коштів на початок року бюджетних установ менший, ніж планові показники, враховані у спеціальному фонді кошторису, розпорядники зобов’язані за три тижні до кінця бюджетного періоду внести зміни до спеціального фонду кошторису у частині зменшення надходжень і видатків з урахуванням очікуваного виконання спеціального фонду кошторису у відповідному бюджетному періоді;

-  дотримуватись вимог пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2011 року №117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти», яким визначено, що розпорядники бюджетних коштів та одержувачі бюджетних коштів здійснюють попередню оплату тільки тих товарів, робіт і послуг, що згідно з договорами про закупівлю передбачається поставити, виконати і надати протягом поточного бюджетного періоду, крім випадків, передбачених наведеним пунктом.

У разі недотримання розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів вказаних вимог законодавствабудуть застосовуватись заходи впливу, передбачені статтею 117 Бюджетного кодексу України.

 

 

 

Бердянське управління Державної  казначейської служби України в Запорізькій області

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.