Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нарада з розпорядниками коштів місцевого бюджету

4 червня поточного року було проведено робочу зустріч з новоствореними розпорядниками коштів місцевого бюджету комунальним закладом "Андріївська дитяча музична школа" Бердянської районної ради та комунальним закладом "Азовська дитяча  школа мистецтв" Бердянської районної ради, на якій Наталія Король висвітлила основні питання щодо ведення бухгалтерського обліку та складання звітності про виконання бюджетів, інформацію щодо застосування національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі, основні вимоги Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України. На прикладі роз’яснила правильність заповнення основних форм звітності.

Наголосила на тому, що фінансова та бюджетна звітність повинна бути достовірною та має відповідати аналогічним даним бухгалтерського обліку та звітності органів Державної казначейської служби України. Попередила, що у разі недотримання вимог Порядку при складанні форм фінансової та бюджетної звітності, органи Казначейства застосовують заходи впливу за порушення бюджетного законодавства, визначені Бюджетним кодексом України.

Повідомила про запровадження автоматизованої системи подання звітності АС «Є-Звітність», розповіла технічні аспекти підключення до цієї системи, на прикладі роз’яснила принцип роботи в системі, заповнення основних форм звітності в електронному вигляді та коротко висвітлила інструкцію користування АС «Є-Звітність».

Н. Король акцентувала увагу на виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року №816-р «Деякі питання дистанційного обслуговування розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів» та повідомила, що з 01 січня 2018 року розпорядникам (одержувачам) коштів державного бюджету визначено пріоритетним казначейське обслуговування через систему дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство».

Розповіла присутнім про впровадження, а також про переваги системи віддаленого доступу клієнтів Казначейства, спрощення проходження платежів та обслуговування розпорядників бюджетних коштів усіх рівнів. А також про можливості в режимі реального часу відстеження стану рахунків, відкритих в територіальних органах Державної казначейської служби України, проходження платежів, тримання виписок по рахунках тощо.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.