Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова Державної казначейської служби України відвідала Бердянщину

З 22 по 23 жовтня 2015 року Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз перебувала з робочим візитом у Запорізькій області.

У перший день візиту Голова Казначейства відвідала 8 управлінь Казначейства, а в другий день - 6 управлінь, в тому числі і Бердянське управління Державної казначейської служби України Запорізької області, де провела робочі наради з керівництвом та трудовими колективами.

Підчас нарад обговорювались питання вдосконалення обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та роботи органів Казначейства в цілому, стан виконання місцевих бюджетів, організація роботи та розподіл обов’язків між структурними підрозділами територіальних органів.

Що стосується питань казначейського обслуговування, то Тетяна Слюз особливий наголос зробила на впровадженні зручного електронного сервісу - системи дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт Казначейства - Казначейство» та перевагах від його використання.

Фахівці територіальних органів Казначейства мали змогу обговорити з Головою Казначейства питання оптимізації структури управлінь, особливості виконання технологічних регламентів та організації робочих процесів при виконанні бюджетів за видатками і доходами.

Не залишилися поза увагою Тетяни Слюз й умови праці казначеїв, зокрема: стан приміщень, в яких вони працюють, оснащення управлінь Казначейства комп’ютерною технікою.

Обговорення проблемних питань у форматі діалогу з Головою Казначейства дає можливість казначейським колективам не тільки висвітлювати проблеми, а й спільно передбачити шляхи їх вирішення задля реалізації важливих завдань розвитку держави.

 

С.Микула, начальник Бердянського управління Державної казначейської служби України Запорізької області 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.