Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шляхи погашення кредиторської заборгованості із заробітної плати обговорили на нараді в Держказначействі

04 серпня 2015 року в Бердянському управлінні Державної казначейської служби України Запорізької області проведено робочу зустріч із керівництвом Бердянської районної державної адміністрації щодо розгляду причин виникнення кредиторської заборгованості із заробітної плати розпорядників коштів Бердянського району, перспектив та заходів щодо її погашення.

Начальник управління фінансів Бердянської районної державної адміністрації Бочкова Наталія Миколаївна доповіла, що виконання власних доходів районного бюджету станом на 01.08.2015 на рівні 74%, погашення позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету здійснювалось у розмірі 95% надходжень, а також про відмову обласної державної адміністрації Запорізької області у виділенні додаткових коштів на погашення кредиторської заборгованості із заробітної плати.

Заступник голови Бердянської районної державної адміністрації Борщова Ніна Василівна повідомила про неможливість проведення  уточнення показників  районного  бюджету відповідно до положень статті 78 Бюджетного кодексу та про розгляд питання щодо секвестрування видатків бюджету в ході підготовки до чергової сесії районної ради, яка відбудеться 21 серпня 2015 року. 

Заступник начальника управління фінансів - начальник бюджетного відділу Завгородня Марина Дмитрівна наголосила, що керівництвом Бердянського району вживаються певні заходи щодо вирішення вказаного питання: проводиться робота щодо збалансування дохідної та видаткової частини районного бюджету, щомісячно здійснюється контроль за обсягами та структурою нарахувань заробітної плати у розрізі галузей та місцевих бюджетів, проводяться співбесіди з селищним та сільськими головами з питання залучення коштів сільських та селищного бюджетів за рахунок перевиконання дохідної частини місцевих бюджетів у вигляді субвенцій районному бюджету для забезпечення  захищених  видатків.

Начальник Бердянського управління Державної казначейської служби України Запорізької області Микула Світлана Андріївна запевнила присутніх про всіляку підтримку та допомогу у співпраці з боку керівництва управління.

Наприкінці робочої зустрічі було прийнято рішення щодо вжиття всіх можливих заходів для погашення існуючої заборгованості та недопущення її в подальшому.

 

Інформація Бердянського управління Державної казначейської служби України Запорізької області

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.