Продажа квартир на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже? Однокомнатная квартира на первом этаже. Полезные самоделки для дома. Самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Оформление покупки авто. Быстрое оформление договора купли продажи авто. Порядок оформления авто. Кредит на развитие бизнеса. Где взять кредит для бизнеса. Кредит на развитие малого бизнеса. Уроки создания сайта на joomla. Лучшие joomla уроки бесплатно. Joomla интернет магазин уроки.
Joomla seo плагины. Joomla seo оптимизация. Настройка seo joomla. Ремонт дома своими руками. Как начать строить дом своими руками. Строительство дома с нуля. Seo продвижение сайтов. Качественная seo оптимизация сайта. Seo оптимизация своими руками.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бердянська ОДПІ інформує

Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 02.04.2020

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

До уваги суб'єктів звернень - фізичних та юридичних осіб, які звертаються за отриманням адміністративних послуг

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області, враховуючи норми прикінцевих положень Закону України від 17 березня 2020 року № 530-IX «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», акцентує увагу, що з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернень за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Результати надання адміністративних послуг на паперових носіях видаватимуться після закінчення карантину або обмежувальних заходів, пов'язаних із поширенням COVID-19.

Додатково повідомляємо, що з метою максимального обмеження безпосереднього спілкування правників Бердянського управління з відвідувачами ЦОП прийом паперових заяв/документів на отримання адміністративних послуг здійснюється через встановлені скриньки для прийому кореспонденції.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 26.03.2020

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

До уваги платників міста Бердянськ, Бердянського та Приморського районів!

З 25 березня 2020 року Центри обслуговування платників податків надають адміністративні послуги виключно у режимі онлайн

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області доводить до відома платників, що на період дії карантину обслуговування платників у ЦОПах з 25.03.2020 року здійснюється у режимі онлайн та за попереднім записом зателефонами виключно для надання невідкладних послуг у разі гострої необхідності.

Закликаємо платників: користуйтеся дистанційними формами комунікації, не відвідуйте податкові органи та максимально використовуйте електронні сервіси ДПС, що розміщені на головній сторінці офіційного вебпорталу ДПС України:

- електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua/ ;

- електронна звітність https://tax.gov.ua/elektronna-zvitnist/ .

Вхід до Електронного кабінету здійснюється також через офіційний вебпортал ДПС України.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 19.03.2020

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

До уваги платників податків с. Новотроїцьке!!!

Відповідно до листа Державної казначейської служби України від 17.03.2020 року № 16-08-08/5199 з 18.03.2020  закрито рахунки для зарахування надходжень до Новотроїцької сільської ради. Діючими залишаються рахунки для зарахування надходжень до Андрівської сільської ради.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 12.03.2020

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

Майже 26 мільйонів гривень єдиного податку сплачено бердянськими та приморськими представниками малого бізнесу

Суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, за два місяці 2020 року сплатили до місцевих бюджетів міста Бердянськ, Бердянського та Приморського районів 25,6 млн грн єдиного податку, що на 0,4 млн грн перевищує показник відповідного періоду 2019 року.

Як повідомила начальниця Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова, значну частину цього податку – 16,8 млн грн – сплатили фізичні особи-підприємці. В свою чергу, юридичні особи - платники єдиного податку спрямували до казни 8,8 млн гривень, з них 5,4 млн грн – надійшло від сільгоспвиробників. 

Лідерами зі сплати єдиного податку у 2020 році є підприємці м.Бердянськ – за два місяця ними сплачено до місцевого бюджету 17,0 млн грн, представниками малого бізнесу Бердянського району – 4,9 млн грн, та Приморського району – 3,7 млн гривень. 

Оксана Федорова акцентувала увагу, що єдиний податок у повному обсязі зараховується до загального фонду місцевих бюджетів. Саме тому, перераховуючи зазначений податок своєчасно і в повному обсязі, підприємці забезпечують фінансування поточних потреб та сприяють розвитку своєї громади.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 05.03.2020

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

Шановні бердянці та мешканці Приморського району!

05 березня 2020 року Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області проводе сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань декларування доходів громадян, отриманих у 2019 році.

З 12:00 до 13:00 за телефоном (06153) 3-84-34 на запитання платників відповідатиме заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Олександр Прошутінський.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 20.02.2020 року

Шановні бердянці та мешканці Приморського району!

20 лютого 2020 року

 Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області проводе сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань декларування доходів громадян, отриманих у 2019 році.

З 12:00 до 13:00 за телефоном (06153) 3-84-34 на запитання платників відповідатиме заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Олександр Прошутінський.

Детальніше...

Інформація від ГУ ДПС в Запорізькій області станом на 13.02.2020 рік

Бердянське управління запрошує на інформаційний семінар

 Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області запрошує платників податків юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців взяти участь у семінарі на тему: «Останні зміни податкового законодавства. Декларування доходів громадян за підсумками 2019 року»

 У роботі семінару візьмуть участь начальниця Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова та  фахівці Бердянського управління.

Семінар відбудеться 27 лютого 2020 року об 11-ій годині в приміщенні Бердянського управління за адресою м. Бердянськ, пр. Праці, 20, актова зала (5 поверх).

Довідки за телефоном (06153) 3-84-07

Детальніше...

Увага! Отримати довідку про свої доходи можливо в Електронному кабінеті платника!

  Відповідно до Закону України "Про запобігання корупції" з 1 січня 2020 року розпочався процес подання декларацій до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. 

  Бердянське управління Головного управління ДПС у Запорізькій області повідомляє, що на вебпорталі Державної податкової служби України (https://tax.gov.ua/)  працює Електронний кабінет платника, за допомогою якого можна отримати довідку про доходи за 2019 рік в електронному вигляді (про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків).

Покрокова інструкція "Як фізична особа може отримати довідку про свої доходи в Електронному кабінеті платника"

Покрокова відеоінструкція "Як фізична особа може отримати довідку про свої доходи в Електронному кабінеті платника"

Інформація від ГУ ДПС в Запорізькій області станом на 06.02.2020 рік

 У Бердянську нагадали про розпочату деклараційну кампанію - 2020

  Під час чергової наради у Бердянському міськвиконкомі, що відбулася на цьому тижні під керівництвом міського голови Володимира Чепурного, начальник Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова нагадала, що з 01 січня 2020 року стартувала кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2019 році та доповіла про підсумки деклараційної кампанії минулого року.

 Так, у минулому році 3939 бердянців і приморчан подали декларації про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованого ними доходу - 191,5 мільйона гривень, з якої до бюджету нараховано та сплачено 11,5 мільйона податку на доходи фізичних осіб та 2 мільйони гривень військового збору. Разом з тим, 798,6 тисячі податку на доходи фізичних осіб було повернуто з бюджету 378 громадянам, які скористалися правом на податкову знижку.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДФС станом на 30.01.2020

Важливо!

З  03 січня 2020 року діють нові рахунки для сплати податків!

  Нагадуємо, що з 03 січня 2020 року змінені реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів та інших доходів бюджету, рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ, реалізації пального і спирту етилового, рахунки для зарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Інформація щодо реквізитів бюджетних рахунків, які введені в дію з 03.01.2020 року, розміщена на вебпорталі ГУ ДПС у  Запорізькій області в розділі «Бюджетні рахунки» за посиланням: https://zp.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/

Детальніше...

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.