Продажа новостроек от застройщика. Готовые новостройки продажа квартир от застройщика. Продажа новостроек в подмосковье. Продажа загородной недвижимости. Большой рынок загородной недвижимости. Обзор загородной недвижимости. Укладка линолеума на пол. Быстрая укладка линолеума своими руками. Цена укладка линолеума. Ремонт клавиатуры ноутбука. Быстрый ремонт клавиатуры своими руками. Сколько стоит ремонт клавиатуры. Потребительский кредит проценты. Кредит потребительский где взять. Потребительский кредит низкая процентная ставка. World of warcraft скачать торрент. Популярная игра world of warcraft. World of warcraft бесплатно. Журнал моделист конструктор. Журнал моделист конструктор онлайн. Моделист конструктор читать онлайн. Купить квартиру на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже. Минусы квартиры на первом этаже.

 

 

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бердянська ОДПІ інформує

Встигніть списати борг з єдиного внеску до 3 вересня 2020 року

02.06.2020 року офіційно опублікований Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників» від 13 травня 2020 року № 592-IX, який набирає чинності з 01.01.2021 року.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 02.07.2020

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

Бердянщина готується до відкриття курортного сезону

Цього року з запізненням, але очікують на відпочиваючих санаторно-курортні заклади Бердянського та Приморського району на Азовському узбережжі.

Саме курортно-туристичному сезону 2020 року були присвячені засідання «круглого столу», що відбулися на днях у Бердянському управлінні податкової служби області з врахуванням карантинних обмежень з керівниками санаторно-курортних, оздоровчих, готельних закладів та фізичними особами-підприємцями, які надають послуги з тимчасового розміщення відпочиваючих.

Детальніше...

Пам'ятка з алгоритмом дій платника податків

Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 25.06.2020

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

Увага! Змінено графік роботи Бердянськогоуправлінняподаткової служби області

На період дії норми пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (зі змінами) на період карантину змінено режим роботи податкових органів Запорізькій області.

Відтак, на період дії карантину у Бердянському управлінні:

початок робочого дня – о 8 год. 00 хв.

обідня перерва - з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хвилин.

закінчення робочого дня – о 17 год. 00 хв., у п’ятницю – о 15 год. 45 хв.

Звертаємо увагу, що надання адміністративних послуг у Центрах обслуговування платників (ЦОП) здійснюється за таким графіком:

з 10 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. (у п'ятницю - до 15 год. 45 хвилин),

обідня перерва - з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хвилин.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 17.06.2020

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

Наповнення бюджетів громад Бердянського району у фокусі уваги місцевої влади

Днями голова Бердянської райдержадміністрації Ірина Півень провела робочу нараду щодо перспектив виконання планових показників місцевих бюджетів Бердянського району за перше півріччя 2020 року та річних планових показників. Зустріч відбулася за участі керівництва райдержадміністрації та представників органів місцевого самоврядування Андріївської селищної ради, Долинської, Андрівської та Дмитрівської сільських рад. Позицію податкової служби регіону представляла начальниця Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова.

Учасники проаналізували стан наповнення місцевих бюджетів, зокрема, надходження до загального фонду зведеного бюджету Бердянського району, який за оперативними даними райдержадміністрації на початок червня поточного року склав 91 відсоток. Однак, враховуючи обов’язкові щомісячні надходження, а також активізацію роботи з адміністрування земельного податку з фізичних осіб, очікується 100-відсоткове виконання за І півріччя усіх бюджетів Бердянського району, крім бюджету Дмитрівської сільської ради.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 04.06.2020

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

На підтримку української армії платники Бердянського управління спрямували16 мільйонів гривень

Протягом січня-травня 2020 року від платників Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області надійшло 16,1 мільйона гривень військового збору. Це на 0,1 мільйона або на 0,7 відсотка більше надходжень минулого року.

Зокрема, платники міста Бердянськ сплатили12,1мільйона, Бердянського району – 1,7 мільйона, Приморського району – 2,3 мільйона гривень.

В управлінні нагадали: справляння військового збору розпочато з серпня 2014 року. Ставка збору становить 1,5 % доходів, що підлягають оподаткуванню. Його платниками є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 28.05.2020

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

Аграрії Бердянського та Приморського району сплатили до місцевих бюджетів понад 8 мільйонів гривень єдиного податку

З початку року бердянські та приморські агровиробники спрямували до бюджетів громад 8,5 мільйона гривень єдиного податку.

Як повідомила начальниця Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова, у територіальному розрізі лідерами зі сплати єдиного податку четвертої групи є, як і в минулому році, сільськогосподарські підприємства Бердянського району, які перерахували до місцевого бюджету 5,5 мільйона гривень. Аграрії Приморського району сплатили 2,3 мільйона гривень єдиного податку, платники міста Бердянськ забезпечили надходження до місцевого бюджету у сумі 0,7 мільйона.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 21.05.2020

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

В рахунок погашення податкового боргу бердянські та приморські платники сплатили 4 мільйони гривень

Податковий кодекс України регламентує основні принципи та процедури погашення податкового боргу платників податків, які з тих чи інших причин не виконали свій конституційний обов’язок зі сплати платежів до бюджету.

У Бердянському управлінні податкової служби області обліковується певна категорія суб’єктів господарювання, які накопичили податковий борг, загальна сума якого станом на 01.05.2020 складає 149,6млн гривень. До боржників застосовуються як застережні заходи (направлення податкової вимоги, самостійне визначення боржником джерел погашення податкового боргу, реєстрація податкової застави, розстрочення сплати грошових зобов’язань та податкового боргу), так і заходи примусового характеру (стягнення податкового боргу на підставі рішення суду, стягнення готівки, звернення до суду щодо зупинення видаткових операцій платника податків на рахунках у банках та інших фінансових установах, адміністративний арешт, реалізація майна, яке знаходиться в податковій заставі тощо).

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 14.05.2020

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

Увага! Вчасно сплачуйте податки

Терміни сплати податків та зборів під час карантину

З метою мінімізації наслідків для бізнесу і населення у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID – 19) Законами України від 17.03.2020 №533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» та від 30.03.2020 №540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» внесено зміни до ряду Законів України, у тому числі й Закону України від 08.07.2010 №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 07.05.2020

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

Місцеві бюджети Бердянського та Приморського районів отримали більше майже 23 мільйонbгривень плати за землю

За січень – квітень 2020 року власниками та користувачами земельних ділянок, які перебувають на обліку в Бердянському управлінні ГУ ДПС у Запорізькій області,  перераховано до місцевих бюджетів 22.6 мільйона гривень плати за землю.

Як повідомила начальниця Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова, значну частину надходжень – 18,2 мільйона (80,6 відс.) сплатили власники земельних ділянок, часток (паїв) та землекористувачі - юридичні особи. Від фізичних осіб надійшло 4,4 мільйона гривень плати за землю.

Детальніше...

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.