Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До уваги громадських організацій, громадських активістів та мешканців Бердянського району

Наприкінці лютого 2016 року Президент України Петро Порошенко своїм Указом затвердив Національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки (переглянути).

Метою Стратегії є створення сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства, налагодження ефективної взаємодії громадськості з органами державної влади, органами місцевого самоврядування на засадах партнерства, забезпечення додаткових можливостей для реалізації та захисту прав і свобод людини і громадянина, задоволення суспільних інтересів з використанням різноманітних форм демократії, громадської ініціативи та самоорганізації.

Наразі, в Запорізькій області триває збір пропозицій до Регіонального плану заходів із реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки.

Запрошуємо громадські організації, активістів та мешканців району, які мають свою точку зору та пропозиції стосовно  підвищення ефективності процесів формування та реалізації державної, регіональної політики, вирішення питань місцевого значення, долучитися до формування Регіонального плану відповідної Стратегії, та до кінця травня поточного року заповнити  електронну пропозицію за посиланням

Усі пропозиції   будуть розглянуті Запорізькою обласною координаційною радою з питань сприяння розвитку громадянського суспільства, а найбільш актуальні та аргументовані внесені до спільного плану заходів.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.