Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30 вересня - День усиновлення

30 вересня -  подвійне свято. Саме цього  дня в Україні православні християни   вшановують святих Віру, Надію, Любов та матір їх Софію,  і   з 2009 року на державному рівні  відзначається  День усиновлення.

І це не випадково, бо символізує найкращі людські почуття та моральні чесноти, які виявляють люди, приймаючи в родини дітей, які за різних життєвих обставин втратили свою сім'ю.

Великою щирою любов'ю зігрівають вони дітей у своїх родинах, дають їм надію на щасливе дитинство та світле майбутнє, вселяють у знедолені дитячі серця і душі  віру в життя, навчають бути самодостатніми, мудрими, впевненими у собі, виховують достойними  громадянами Української держави.

День усиновлення – національне свято всіх тих, хто причетний до усиновлення та захисту прав дитини.

Забезпечення права дітей на отримання якісної освіти, медичного обслуговування, захист житлових та майнових прав, залучення дітей до мережі соціально-культурних закладів - є основними напрямками соціально-гуманітарної сфери у нашому районі.

Усиновлення – одна з пріоритетних форм влаштування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. На теперішній час, ще 48 дітей, вихідців району, очікують на усиновлення.

Традиційно вважається, що усиновлення - це вирішення проблем дитини, яка втратила сімейне оточення, але усиновлення - це і вирішення проблем дорослих, які хочуть виховати дитину,  яка народжена не ними, але потребує саме їх любові та піклування. Усиновлення може стати чудовою нагодою для створення великої дружньої і щасливої родини. Усиновити дитину-сироту — означає проявити милосердя.

Доброта та любов - головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти - це наша надія та наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам'ятати про свою відповідальність піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки.

Дітям, які втратили родину, може допомогти кожен, хто небайдужий. Одні - усиновлять і виховають дитину, інші - допоможуть дитині знайти батьків, треті - нададуть фахову консультацію тим, хто хоче усиновити або тим, хто вже усиновив і стикнувся з проблемами. Головне, щоб ми всі намагалися допомогти кожній дитині вирости у любові та повазі.

У  День усиновлення дякуємо всім: батькам – усиновителям, прийомним батькам, батькам – вихователям, опікунам, піклувальникам, які дарують дітям справжнє відчуття рідного дому й батьківську опіку. Спостерігаючи за їхнім життям, розуміємо, що всі вони здійснюють життєвий подвиг.

Прийміть доземний уклін і найщиріші слова поваги всі, хто долучився до цієї шляхетної справи, хто зігрів маленькі серця теплом і ніжністю. Хай щедрість і милосердя ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не залишає ваші серця! 

Вітаємо тих донечок і синів, мрії яких збулися, які знайшли своїх батьків в усиновленні, в прийомних сім’ях, у дитячих будинках сімейного типу. Цим діткам може бути і півроку, і два, і, навіть, вісімнадцять,  — але це завжди буде їх свято.

Всіх небайдужих людей, які готові взяти дитину-сироту в сім’ю, здійснити її мрію, надати  тепло, любов, допомогти здобути якісну освіту та виховати гідною людиною, запрошуємо до служби у справах дітей районної державної адміністрації, яка знаходиться за адресою: м.Бердянськ, проспект Перемоги,3, каб.№ 216.

 

Служба у справах дітей

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.