Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Права дітей в умовах карантину мають бути захищені

Шановні мешканці Бердянського району!

Служба у справах дітей звертає вашу увагу на необхідності дотримання чинного законодавства з питань захисту прав дітей в умовах вимушеної самоізоляції внаслідок карантинних заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)!

Зараз існують значні ризики загострення в суспільстві таких проблем, як неналежне виконання батьками своїх батьківських обов’язків, зловживання алкоголем та наркотичними засобами, домашнє насильство, жорстоке поводження з дітьми тощо.

Наголошуємо, що служба у справах дітей, орган опіки та піклування райдержадміністрації має можливість оперативно реагувати та організовувати допомогу дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітям, які залишилися без батьківського піклування.

Якщо Вам стало відомо про випадки виявлення дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей, які залишилися без батьківського піклування, просимо негайно повідомляти  службу у справах дітей, працівників  селищної та сільських рад!

Чужих дітей не буває! Пам’ятаймо про це!

 

Начальник служби у справах дітей Олена Садовська

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.