Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До уваги опікунів, піклувальників та прийомних батьків!

   Розпочато оздоровчу кампанію! Забезпечення путівками до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій у 2020 році здійснюватиметься відповідно до електронного програмового комплексу "Комплексна база даних з організації оздоровлення та відпочинку".

     Путівки до дитячих закладів будуть надаватися в порядку черговості.

     Для постановки дитини в чергу на отримання путівки, батьки дітей пільгових категорій або особи, що їх замінюють, мають звернутися до Управління соціального захисту населення Бердянської райдержадміністрації із відповідною заявою та надати повний пакет документів, необхідних для отримання путівки:

   - копія свідоцтва про народження дитини ( для дитини, яка досягла 14-річного віку також і паспорт громадянина України);

   - копія документа, що підтверджує належність дитини до відповідної пільгової категорії;

   - довідка про реєстрацію місця проживання дитини в Бердянському районі.

   При поданні заяви обов'язково пред'явлення оригіналів вищезазначених документів.

   В Україні цілий рік працюють два дитячих центри - Міжнародний дитячий центр "Артек" (Пуща Водиця, м.Київ) та Український дитячий центр " Молода гвардія" (м. Одеса), в яких діти, направлені на оздоровлення та відпочинок, беруть участь у виховних, патріотичних, оздоровчих, розважально-ігрових програмах, спортивних змаганнях, всеукраїнських фестивалях, набувають досвіду громадської діяльності та спілкування з однолітками з різних регіонів України. Путівки до дитячих центрів для дітей пільгових категорій надаються Департаментом соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації районам та містам області як влітку, так і в осінньо-зимовий та весняний період.

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.