Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повідомлення про результати проведення конкурсу

16  серпня 2019 року на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань державної служби була розміщена інформація № 158446 про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади адміністратора Бердянської районної державної адміністрації Запорізької області.

Протягом 09 вересня 2019 року конкурсною комісією Бердянської районної державної адміністрації було проведено два етапи конкурсу на зайняття вакантної посади адміністратора Бердянської районної державної адміністрації Запорізької області.

Відповідно до пункту 2, статті 28 Закону України «Про державну службу», пунктів 59 та 60 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246, зі змінами та доповненнями, Бердянська  районна державна адміністрація повідомляє про результати конкурсу:

Посада, на яку проводився конкурс

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Результат (загальна сума балів набраних кандидатами)

Примітка

Адміністратор Бердянської райдержадміністрації Запорізької області

Момот Олена Анатоліївна

 

 

     8 балів

Переможець конкурсу

Ареф’єва Юлія Михайлівна

  

     7,2 бали

Другий за результатами конкурсу кандидат

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.