Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації та звіту зі стратегічної оцінки

Бердянська РДА повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації та звіту зі стратегічної оцінки проєкту «Детальний план території  земельної ділянки, розташованої на території Новопетрівського старостинського округу Осипенківської сільської ради, Бердянського району, Запорізької області за межами населеного пункту, для будівництва Бердянської вітроелектростанції потужністю 150 МВт».

Детальний план території земельної ділянки, розташованої на території Новопетрівського старостинського округу Осипенківської сільської ради, Бердянського району, Запорізької області за межами населеного пункту, для будівництва Бердянської вітроелектростанції потужністю 150 МВт розроблено на виконання розпорядження голови Бердянської РДА від 30.10.2020 р № 245 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої на території Новопетрівського населеного пункту, для будівництва Бердянської вітроелектростанції потужністю 150 МВт» згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

До складу детального плану території земельної ділянки входять: пояснювальна записка та графічні матеріали.

Замовник містобудівної документації: Бердянська районна державна адміністрація, 71112, Запорізька область, м. Бердянськ, пр. Перемоги, буд. 3, тел. 3-56-61, тел/факс (06153) 4-08-96, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; http://berda.gov.ua/

Розробник містобудівної документації: ТОВ «Квінт-М»  м. Запоріжжя Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зауваження та пропозиції надавати у письмовій формі (у тому числі електронному вигляді) у 30 денний термін після оприлюднення повідомлення на офіційному веб-сайті Бердянської РДА на офіційному веб-сайті http://berda.gov.ua/, в розділі «Доступ до публічної інформації» – «Містобудівна документація» ( 26 квітня 2021 року). Пропозиції, надані після встановленого строку не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (COVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати що припадають на цей період. (Закон України Про внесення зміни до статті 17 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) від 18 червня 2020 року №733-ІХ м. Київ ).

З матеріалами детального плану території земельної ділянки, розташованої на території Новопетрівського старостинського округу Осипенківської сільської ради, Бердянського району, Запорізької області за межами населеного пункту, для будівництва Бердянської вітроелектростанції потужністю 150 МВт, можна ознайомитись у приміщенні Бердянської РДА, а також на   офіційному веб-сайті Бердянської райдержадміністрації http://berda.gov.ua/, в розділі «Доступ до публічної інформації» – «Містобудівна документація» Пропозиції та зауваження подаються до відділу містобудування та архітектури Бердянської районної державної адміністрації Запорізької області за адресою: проспект Перемоги, 3, м. Бердянськ.

 

Контактна особа: Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства: Мовчан Лариса Вікторівна тел. 061-534-08-96 , e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.