Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

Увага! Оголошення!

На виконання ч.4 ст.10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Бердянською райдержадміністрацією розміщено на офіційному веб-сайті http://berda.gov.ua/, в розділі «Доступ до публічної інформації» – «Містобудівна документація» заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації «Детальний план території  земельної ділянки, розташованої на території Новопетрівського старостинського округу Осипенківської сільської ради, Бердянського району, Запорізької області за межами населеного пункту, для будівництва Бердянської вітроелектростанції потужністю 150 МВт» (надалі – Заява).

З дня оприлюднення Заяви на офіційному сайті Бердянської райдержадміністрації, громадськість має право надати зауваження та пропозиції до Заяви протягом 15 днів.

Пропозиції та зауваження подаються до Відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Бердянської райдержадміністрації: 72100, Запорізька область, м. Бердянськ, пр. Перемоги,3, тел. (061) 53408-96, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна особа: Мовчан Лариса Вікторівна, тел. (061)53-40-896.

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.