Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

Про укладення колективних договорів на території Бердянського району

Шановні роботодавці (суб’єкти господарювання) та представники профспілкових організацій, трудового колективу!

Однією з ознак сучасного суб’єкта господарювання, що піклується про свій кадровий потенціал, є наявність колективного договору. Цей документ укладається між роботодавцем і представниками профспілкового комітету або трудового колективу на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності і господарювання, а також між фізичною особою-підприємцем, який використовує найману працю, та представником трудового колективу.

Наявність у суб’єкта господарювання колективного договору має такі переваги:

 - узгодження інтересів найманих працівників і роботодавців;

 - врегулювання трудових і соціально-економічних відносин;

 - впорядкування системи оплати праці;

 - посилення мотивації працівників у вирішенні завдань, що стоять перед суб’єктом господарювання;

  - забезпечення соціального захисту та матеріальної підтримки працівників;

  - допомога у вирішенні трудових спорів та конфліктів.

 

Звертаємо увагу, що на території Бердянського району повідомну реєстрацію колективних договорів, змін та доповнень до них здійснюють уповноважені особи об’єднаних територіальних громад та Управління соціального захисту населення Бердянської райдержадміністрації відповідно до покладених повноважень.

Станом на 01.09.2020 року повідомну реєстрацію пройшли 80 колективних договорів, що охоплює 1779 працівників.

Нагадуємо, що з вересня 2019 року сторони колективних договорів подають на повідомну реєстрацію лише один примірник документа в паперовій формі разом із додатками та супровідним листом.

У подальшому, на сайті Бердянської районної державної адміністрації оприлюднюється текст договорів та рекомендації щодо приведення колективних договорів у відповідність до вимог законодавства (у разі необхідності), окрім інформації, обмеженої рішенням сторін: адміністрації та представників

За додатковою інформацією щодо проведення повідомної реєстрації, практичної та методичної допомоги з укладення колективного договору звертайтеся до уповноважених представників об’єднаних територіальних громад та управління соціального захисту населення Бердянської райдержадміністрації (тел. (06153)38277).

 

Управління соціального захисту населення

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.