Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

Першочергове завдання - збереження робочих місць!

  Впродовж 2019 року від Бердянського міськрайонного центру зайнятості до Бердянської райдержадміністрації надійшла інформація про заплановане масове вивільнення працівників на 9 підприємствах, установах та організаціях району. Проведено 8 засідань районної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників. Встановлено, що 252 працівника були попереджені про можливе вивільнення.

 Комісією були вивчені причини вивільнення працівників, можливість працевлаштування та інші напрями сприяння їх зайнятості, підготовлені пропозиції та рекомендації щодо забезпечення працевлаштування вивільнених працівників за їх згодою на інші вакантні посади та робочі місця. За результатами проведеної роботи 151 особа зазначеної категорії працевлаштована.

 Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації постійно здійснюється моніторинг збереження робочих місць на підприємствах всіх форм власності, а також надаються необхідні консультації працівникам, які попереджені про наступне вивільнення, щодо їх прав і державних гарантій у відповідності з чинним законодавством про працю.

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.