Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

Оголошення

Про реєстрацію колективного договору

Відділ фінансів Бердянської РДА доводить до відома громадян, що Управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області зареєстровано та занесено до реєстру галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них 12.07.2021 р. за №81  колективний договір відділу фінансів Бердянської районної державної адміністрації.

Додатки:

Лист про реєстрацію колективного договору

Колективний договір між роботодавцем та трудовим колективом відділу фінансів Бердянської районної державної адміністрації на 2021-2025 роки

До уваги жителів Бердянського району!!!

З метою підвищення готовності системи централізованого оповіщення та визначення дійсної готовності системи до передачі сигналів цивільної оборони Департаментом з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації будуть виконуватись заходи щодо проведення технічної перевірки територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Донецької області з включенням електросирен та інших технічних засобів оповіщення в населених пунктах Донецької області 02 червня 2021 року з 14 години 00 хвилин до 14 години 30 хвилин.

 

Відділ з питань цивільного захисту райдержадміністрації

В смт Чернігівка продається комплекс будівель. Аукціон – 25 травня 2021 року

Управління забезпечення реалізації повноважень у Запорізькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях оголосило про приватизацію комплексу будівель, розташованого в центральній частині смт Чернігівки.

Детальніше...

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації та звіту зі стратегічної оцінки

Бердянська РДА повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації та звіту зі стратегічної оцінки проєкту «Детальний план території  земельної ділянки, розташованої на території Новопетрівського старостинського округу Осипенківської сільської ради, Бердянського району, Запорізької області за межами населеного пункту, для будівництва Бердянської вітроелектростанції потужністю 150 МВт».

Детальніше...

Увага! Оголошення!

Детальніше...

До уваги учасників АТО/ООС

З метою організації психологічної реабілітації учасників АТО/ООС за бюджетною програмою КПКВК 2505150 «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням», згідно з п.8 Постанови Кабінету Міністрів від 27.12.2017 № 1057 «Про затвердження порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної реабілітації та постраждалих учасників Революції Гідності» (зі змінами, внесеними згідно з Постановами Кабінету Міністрів № 239 від 04.04.2018,  №171 від 20.02.2019) та переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації затвердженого наказом начальника управліннясоціального захисту населення Бердянської райдержадміністраціївід 21.09.2020 № 29-од «Про затвердження переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації»,управління соціального захисту населення Бердянської райдержадміністрації звертає увагу, щоучасники АТО/ООС приймаються до реабілітаційної установи на підставі направлення на психологічну реабілітацію, виданого місцевим органом соціального захисту населення.

Для отримання більш детальної інформації просимо звертатись до каб. № 9 управління соціального захисту Бердянської РДА або за телефоном (06153) 3 42 98.

 

Перелік суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасникам АТО/ООС, затверджений наказом начальника управління соціального захисту населення Бердянської районної державної адміністрації від 21.09.2020 року

№ з/п

Назва реабілітаційної установи

Телефон контактної особи

Електронна адреса

поштова адреса

1

Дочірнє підприємство «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт»

(050) 495-30-02, (050) 495-30-01, (097) 570-26-45

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

вул. Гагаріна, 1-а, смт Сергіївка, м. Білгород-Дністровський, Одеська область, 67780

2

Медичний центр «Нові Санжари» Національної гвардії України

(066) 006-16-13

(05344)3-13-57

(053) 443-34-73

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

провул. Курортний, 44, смт. Нові Санжари, Полтавська обл., 39300

3

Товариство з обмеженою відповідальністю «Оздоровчий центр «Довголіття»

(095) 554-85-75, (050) 577-01-25,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

вул. Малигіна, 6, м. Бердянськ, Запорізька обл., 71100

(Середня Коса)

 

 

Про укладення колективних договорів на території Бердянського району

Шановні роботодавці (суб’єкти господарювання) та представники профспілкових організацій, трудового колективу!

Однією з ознак сучасного суб’єкта господарювання, що піклується про свій кадровий потенціал, є наявність колективного договору. Цей документ укладається між роботодавцем і представниками профспілкового комітету або трудового колективу на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності і господарювання, а також між фізичною особою-підприємцем, який використовує найману працю, та представником трудового колективу.

Детальніше...

Прикордонники інформують про проведення стрільб

Протягом 02,03,04 вересня в акваторії Білосарайської затоки Азовського морябудуть проводитися заходи бойової підготовки Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України з практичним виконання стрільб. Даний район обмежений навігаційними координатами  46-37.7 N036-45.5 Е; 46-33.5 N036-45.5 Е; 46-46.6 N037-11.3 E; 46-56.2 N037-16.8 Eта  заборонений для плавання.

З метою збереження життя та здоров’я громадян, недопущення порушень правил плавання керівництво Бердянського прикордонного загонузвертається до мешканців прикордоння з проханнямобмежити вихід плавзасобів у визначений район.

 

Нагадуємо!!!

За порушення правил прикордонного режиму особи  будуть притягненні до адміністративної відповідальності за  ст. 202 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Бердянський прикордонний загін Південного регіонального управління ПСУ

Стан основних показників ринку праці постійно знаходиться на контролі в райдержадміністрації

Так, станом на 01 липня 2020 року, на території району зареєстровано 452 юридичні особи та 592 фізичні особи з кількістю найманих працівників 2727 осіб та 272 особи відповідно. Серед суб’єктів господарювання більшість складають сільгоспвиробники та суб’єкти, які здійснюють діяльність в сфері торгівлі та надання послуг.

Детальніше...

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.