Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

 

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

Оголошення

Повідомлення про припинення повноважень спостережної комісії при районній державній адміністрації та формування нового складу спостережної комісії при Бердянській районній державній адміністрації Запорізької області

На виконання п.12 Постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 р. № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувані ради при спеціальних виховних установах» повідомляємо про закінчення строку повноважень спостережної комісії при  районній державній адміністрації, яку утворено відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації «Про затвердження складу спостережної комісії при Бердянській  районній  державній адміністрації»

Детальніше...

Про недопущення випалювання сухої природної рослинності на території району

У весняно-осінній період в усіх районах області здійснюються самовільні підпали сухої природної рослинності, стерні, соломи, післязбиральних залишків та сміття, що призводить до знищення біорізноманіття, молодих особин тваринного світу, виникає загроза пожеж в полезахисних лісових смугах, лісах.

Детальніше...

УВАГА ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Забезпечення споживачів електроенергією залежить від вчасних розрахунків за комунальні послуги

 

Для забезпечення стабільного електропостачання та збалансованої роботи енергетичних ринків громадянам необхідно вчасно розраховуватись за отримані комунальні послуги. Адже, незважаючи на пандемію вірусу COVID-19 та запровадження в Україні карантину, виробники та постачальники електроенергії продовжують працювати у штатному режимі та забезпечувати населення електроенергією.

Детальніше...

Аналіз стану невиробничого травматизму у І кварталі 2020 року

Бердянська районна державна адміністрація повідомляє, що  протягом січня – березня 2020 року в Бердянському районі сталося 55 нещасних випадків невиробничого характеру, що на 45 випадків або на 45 % менше ніж за відповідний період попереднього 2019 року.

Детальніше...

ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ ТА СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ РАЙОНУ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ТРИМІСЯЧНИКА З ОХОРОНИ РИБНИХ ТА ІНШИХ БІОРЕСУРСІВ

Згідно наказу Управляння державного агентства рибного господарства у Запорізькій області від 13.03.2020 № 51, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 20.03.2020 № 120 «Про проведення заходів з охорони та відтворення водних біоресурсів у Запорізькій області», розпорядження голови райдержадміністрації від 03.04.2020 №96 «Про проведення заходів з охорони та відтворення водних біоресурсів у Бердянському районі», з метою забезпечення відтворення та охорони водних біоресурсів у внутрішніх рибогосподарських водних об’єктах під час виношування ікри та масового нересту, встановлено весняно-літню заборону на лов риби та раків.

Детальніше...

Роз’яснення щодо надання житлово-комунальних послуг під час карантину

На сьогодні всі підприємства, організації та установи, що надають житлово-комунальні послуги, працюють в штатному режимі.

Детальніше...

До уваги мешканців населених пунктів Бердянського району, розташованих поблизу кордону Запорізької та Донецької областей!

За інформацією Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації 25 березня 2020 року з 14.00 до 14.30 буде проведено перевірку територіальної системи централізованого оповіщення з практичним запуском електричних сирен та інших технічних засобів оповіщення, з подачею сигналу «Увага всім!» та подальшою передачею мовної інформації для населення.

Оскільки перевірка навчальна, просимо зберігати спокій та попередити про це родичів, знайомих і сусідів!

Звернення до сільгоспвиробників!

 Бердянським районним управлінням Головного управління в Запорізькій області 14 лютого 2020 року було проведено семінар-нараду серед сільгоспвиробників та бджолярів на тему: «Упередження отруєння медоносних бджіл, ефективне вирішення питань профілактики інфекційних та інвазійних захворювань бджіл».

 У зв’язку з активізацією весняно-польових робіт, внесення до ґрунтів добрив різних видів, обробок насаджень аерозолями, збільшується вірогідність  потрапляння хімічних сполук  у водоймища та медоносні угіддя, що може викликати загибель риби та бджіл.

Детальніше...

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.