Продажа новостроек от застройщика. Готовые новостройки продажа квартир от застройщика. Продажа новостроек в подмосковье. Продажа загородной недвижимости. Большой рынок загородной недвижимости. Обзор загородной недвижимости. Укладка линолеума на пол. Быстрая укладка линолеума своими руками. Цена укладка линолеума. Ремонт клавиатуры ноутбука. Быстрый ремонт клавиатуры своими руками. Сколько стоит ремонт клавиатуры. Потребительский кредит проценты. Кредит потребительский где взять. Потребительский кредит низкая процентная ставка. World of warcraft скачать торрент. Популярная игра world of warcraft. World of warcraft бесплатно. Журнал моделист конструктор. Журнал моделист конструктор онлайн. Моделист конструктор читать онлайн. Купить квартиру на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже. Минусы квартиры на первом этаже.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

Оголошення

Роз’яснення щодо надання житлово-комунальних послуг під час карантину

На сьогодні всі підприємства, організації та установи, що надають житлово-комунальні послуги, працюють в штатному режимі.

Детальніше...

До уваги мешканців населених пунктів Бердянського району, розташованих поблизу кордону Запорізької та Донецької областей!

За інформацією Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації 25 березня 2020 року з 14.00 до 14.30 буде проведено перевірку територіальної системи централізованого оповіщення з практичним запуском електричних сирен та інших технічних засобів оповіщення, з подачею сигналу «Увага всім!» та подальшою передачею мовної інформації для населення.

Оскільки перевірка навчальна, просимо зберігати спокій та попередити про це родичів, знайомих і сусідів!

Звернення до сільгоспвиробників!

 Бердянським районним управлінням Головного управління в Запорізькій області 14 лютого 2020 року було проведено семінар-нараду серед сільгоспвиробників та бджолярів на тему: «Упередження отруєння медоносних бджіл, ефективне вирішення питань профілактики інфекційних та інвазійних захворювань бджіл».

 У зв’язку з активізацією весняно-польових робіт, внесення до ґрунтів добрив різних видів, обробок насаджень аерозолями, збільшується вірогідність  потрапляння хімічних сполук  у водоймища та медоносні угіддя, що може викликати загибель риби та бджіл.

Детальніше...

Про державну реєстрацію потужностей, які використовуються на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів

 Управління Держпродспоживслужби в Бердянському районі нагадує, що згідно ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», п. 1.3 Наказу від 10.02.2016 р. №39 «Порядку проведення державної реєстрації потужностей…»,  оператори ринку, які провадять діяльність, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати потужності, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів.

Детальніше...

Військово-морський ліцей ім. віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

 Військово-морський ліцей – загальноосвітній навчальний заклад ІІІ ступеня Міністерства оборони України, який у 2014 році передислокувався з Бойовим прапором із міста Севастополь до міста Одеса і продовжив працювати над вихованням майбутніх захисників Вітчизни.

 Під час навчання ліцеїсти забезпечуються безоплатним проживанням, харчуванням, підручниками та військовою формою одягу. Випускники Військово-морського ліцею вступають до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освітиза цільовим прийомом.

 З 2017 року в ліцеї започатковано курс підготовки до тестування для визначення рівня знання англійської мови за стандартами НАТО. Військово-морський ліцей – єдиний загальноосвітній навчальний заклад в Україні, випускники якого за результатами тестування отримують сертифікат знання англійської мови зразка  СМР-1 (STANAG 6001), що дає змогу безкоштовно навчатись у вищих військових навчальних закладах за кордоном. Також по закінченню 1 курсу ліцеїсти проходять морську практику на кораблях Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

 Право для вступу до ліцею мають юнаки та дівчата – громадяни України, які у поточному році закінчили 9 класів середньої загальноосвітньої школи та у рік зарахування до ліцею їм виповнюється 15-16 років, придатні за станом здоров’я навчатися у ліцеї та по його закінченню бажають продовжити навчання у навчальних закладах Збройних Сил України. Пільги для вступу мають діти-сироти, діти,позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних сімей, діти військовослужбовців та учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, діти військовослужбовців, які загинули або померли внаслідок отриманих ран чи при виконанні службових обов’язків, діти осіб, які загинули під час сутичок акції протесту у місті Києві в період з 21 листопада 2013 року по лютий 2014 року, діти переселенців із районів проведення антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та з тимчасово окупованих територій, а також інші пільгові категорії.

 Детальну інформацію можна отримати на сайтах: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , vml.mozello.com та за телефонами 0487481060, 0958165506, 0979163559., або завітавши до нас за адресою: 65016, м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 14. 

 

Увага! Управління Державного агенства рибного господарства у Запорізькій області повідомляє.

 3 17 по 19 березня 2020 року у виставкому центрі "КиївЕкспоПлаза" за адресою: вул. Амстердамська, 1, с. Березівка, Київська область відбудеться профільна виставка-форум рибної індустрії та риболовного хобі в Україні "Fish Business Ukraine 2020".
 Організаторами заходу є Державне агенство рибного господарства України та товариство з обмеженою відповідальністю "Євроіндекс". Захід проводиться за підтримки Міністерства енергетики та захисту довкілля України.
 Участь у заході візьмуть представники Держрибагенства, Державного агенства водних ресурсів України, Держпродспоживслужби, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, проекту ЄС "Підтримка реалізації сільськогосподарської та харчової політики (SAFPI) закладів науки та освіти, торгово-промислових палат, низки посольств, міжнародних організацій, експертного середовища, громадкості та українського бізнесу.
 На виставці будуть представлені:
-сучасні інновації та технології в галузі рибного господарства та промисловості (аквакультура,морське та прісноводне рибальство, підприємства переробки та консервування водних біоресурсів, транспорту і обладнання для рибної галузі тощо);
-виробництво продуктів харчування рибного походження;
-обладнання технології для зберігання сировини;
-рекреаційне рибальство (риболовне оснащення, плавзасоби, одяг тощо);
-торгівля (логістика, франшизи, банківський сектор тощо);
-міжнародне співробітництво;
-науковий супровід рибної галузі, практичні розробки та освіта.
 У ході заходу заплановано проведення серії семінарів та конференцій, презентацій, обговорень перспектив розвитку рибного господарства України.
 Детальну інформацію щодо участі у заході можна переглянути на офіційному веб сайті виставки (https://fishbiz.com.ua.) або звернутися до організаторів за телефоном (067) 214-86-00 Дмитро Петров.
 
 

За чисті узбіччя доріг!

 З року в рік залишається актуальною проблема незадовільного стану прилеглих територій до автомобільних доріг загального користування як державного, так і місцевого значення. Учасники дорожнього руху не переймаються санітарним станом узбіч та лісосмуг вздовж автодоріг, жителі населених пунктів засмічують їх побутовим сміттям. Дорожні служби змушені витрачати фінансові ресурси на прибирання сміття, коли водночас нагальною потребою є виконання робіт щодо покращення стану дорожнього покриття доріг для забезпечення безпечних умов дорожнього руху.

 Для забезпечення належного санітарного стану смуг відведення автомобільних доріг необхідно не лише ліквідувати стихійні сміттєзвалища, але й не допускати їх утворення та накопичення. 

 Враховуючи важливість питання утримання в належному стані смуг відводу автомобільних доріг, Бердянська райдержадміністрація звертається до населення з проханням, про недопущення утворення сміттєзвалищ у смугах відводу автодоріг та нагадують – що сміття може представляти серйозну небезпеку дорожньому руху.

 

 Відділ економічного розвитку райдержадміністрації

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.