Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВАТ «Запоріжжяобленерго» пропонує абонентам скористуватись диференційованою системою обліку електроенергії

З метою недопущення виникнення в Бердянському районі соціальної напруги внаслідок підвищення тарифів на електричну енергію, Бердянська райдержадміністрація надає інформацію ВАТ «Запоріжжяобленерго» щодо переваг та механізму переходу жителів регіону на диференційовану систему обліку електроенергії, що надасть можливість економити в сімейному бюджеті від 20 до 100 гривень в місяць.

«Двозонна система обліку» - це система, при якій лічильник обліку електричної енергії в нічний час доби обліковує спожиті кіловати за тарифом у два рази нижче номінального і люди можуть платити за електроенергію, спожиту з 23-00 до 7-00, в два рази менше. Вартість електроенергії, спожитої в решту часу доби, при цьому не збільшується.

Згідно з розрахунками експертів, перенісши на нічні години роботу енергоємних електроприладів (бойлера, кондиціонера, обігрівача, пральної машини і т.д.), середньостатистична сім`я, що проживає в квартирі, може економити на оплаті за електроенергію при двозонному обліку від 20 до 80 гривень в місяць. Для мешканців приватних будинків, що використовують електроенергію додатково для поливу із свердловин, щомісячна економія буде ще більше.

Для зручності споживачів ВАТ «Запоріжжяобленерго»  розроблено якісно новий порядок переведення населення на двозонний тариф, орієнтований, в першу чергу, на споживача, і діє за принципом світових стандартів – «послуга під ключ».

Даний         порядок передбачає, що єдине, що повинен зробити споживач, - це звернутися у вікно довідок районних електричних мереж, де йому видадуть для заповнення бланк заяви про заміну старого електролічильника на дифтарифний прилад обліку, договір-замовлення і рахунок, після оплати якого енергокомпанія протягом 10 днів здійснить заміну електролічильника замовника на багато тарифний прилад обліку.

З 25 серпня новий порядок в якості пілотного проекту ВАТ «Запоріжжяобленерго»був впроваджений в  Запоріжжі та Запорізькому районі. Завдяки цьому, всього за місяць перейти на  «дифтариф» змогли більше тисячі жителів обласного центру та прилеглих населених пунктів.

Більш детальну інформацію можна отримати безпосередньо на сайті підприємства, в районних електричних мережах або за телефоном Call-центру ВАТ «Запоріжжяобленерго» - 0-800-504-502.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.