Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Про можливість отримання військовослужбовцями у власність земельних ділянок

З метою забезпечення підвищення соціальних стандартів для військовослужбовців, які виконують завдання по здійсненню антитерористичної операції, стимулювання військовослужбовців в особливо небезпечний стан, Управління Держземагенства у Бердянському районі інформує про можливість отримання військовослужбовцями у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, для ведення садівництва, для індивідуального дачного будівництва за рахунок наступних вільних земельних ділянок.

Бердянський район,Андріївська с.р.:

В межах населеного пункту смт. Андріївка по вул. Чубарова – земельна ділянка площею 1,2 га, із земель житлової та громадської забудови комунальної власності. Можливе використання для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Електричні мережі, газова магістраль, водогін проходять повз земельну ділянку по вул. Чубарова.

В межах населеного пункту смт. Андріївка по вул. Потапенко – земельна ділянка площею 1 га, із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності (під господарськими будівлями та дворами). Можливе використання для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Електричні мережі, газова магістраль проходять по вул. Потапенко повз земельну ділянку. 

Бердянський район,Нововасилівська с.р.:

За межами населеного пункту із земель сільськогосподарського призначення державної власності земельна ділянка загальною площею орієнтовано 15 га, для ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва.

В межах населеного пункту с. Нововасилівка по вул. Квітковій – земельна ділянка площею 1,5 га,  із земель житлової та громадської забудови комунальної власності для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Комунікації відсутні, ЛЕП-0,4 кВ.

В межах населеного пункту с. Нововасилівка, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (під господарськими будівлями та дворами) – земельна ділянка площею 3,5 га, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Бердянський район,Червонопільська с.р.:

За межами населеного пункту із земель сільськогосподарського призначення державної власності – земельна ділянка загальною площею орієнтовано 10 га, для ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва.

В межах населеного пункту с. Деревецьке із земель житлової та громадської забудови комунальної власності земельні ділянки орієнтованою загальною площею 12,7 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Надання земельних ділянок та оформлення права на них здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства.

 

Управління Держземагенства у Бердянському районі, телефон 6-45-70

 

 

 

 

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.