Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Про можливість отримання військовослужбовцями у власність земельних ділянок

З метою забезпечення підвищення соціальних стандартів для військовослужбовців, які виконують завдання по здійсненню антитерористичної операції, стимулювання військовослужбовців в особливо небезпечний стан, Управління Держземагенства у Бердянському районі інформує про можливість отримання військовослужбовцями у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, для ведення садівництва, для індивідуального дачного будівництва за рахунок наступних вільних земельних ділянок.

Бердянський район,Андріївська с.р.:

В межах населеного пункту смт. Андріївка по вул. Чубарова – земельна ділянка площею 1,2 га, із земель житлової та громадської забудови комунальної власності. Можливе використання для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Електричні мережі, газова магістраль, водогін проходять повз земельну ділянку по вул. Чубарова.

В межах населеного пункту смт. Андріївка по вул. Потапенко – земельна ділянка площею 1 га, із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності (під господарськими будівлями та дворами). Можливе використання для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Електричні мережі, газова магістраль проходять по вул. Потапенко повз земельну ділянку. 

Бердянський район,Нововасилівська с.р.:

За межами населеного пункту із земель сільськогосподарського призначення державної власності земельна ділянка загальною площею орієнтовано 15 га, для ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва.

В межах населеного пункту с. Нововасилівка по вул. Квітковій – земельна ділянка площею 1,5 га,  із земель житлової та громадської забудови комунальної власності для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Комунікації відсутні, ЛЕП-0,4 кВ.

В межах населеного пункту с. Нововасилівка, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (під господарськими будівлями та дворами) – земельна ділянка площею 3,5 га, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Бердянський район,Червонопільська с.р.:

За межами населеного пункту із земель сільськогосподарського призначення державної власності – земельна ділянка загальною площею орієнтовано 10 га, для ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва.

В межах населеного пункту с. Деревецьке із земель житлової та громадської забудови комунальної власності земельні ділянки орієнтованою загальною площею 12,7 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Надання земельних ділянок та оформлення права на них здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства.

 

Управління Держземагенства у Бердянському районі, телефон 6-45-70

 

 

 

 

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.