Про можливість отримання військовослужбовцями у власність земельних ділянок

З метою забезпечення підвищення соціальних стандартів для військовослужбовців, які виконують завдання по здійсненню антитерористичної операції, стимулювання військовослужбовців в особливо небезпечний стан, Управління Держземагенства у Бердянському районі інформує про можливість отримання військовослужбовцями у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, для ведення садівництва, для індивідуального дачного будівництва за рахунок наступних вільних земельних ділянок.

Бердянський район,Андріївська с.р.:

В межах населеного пункту смт. Андріївка по вул. Чубарова – земельна ділянка площею 1,2 га, із земель житлової та громадської забудови комунальної власності. Можливе використання для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Електричні мережі, газова магістраль, водогін проходять повз земельну ділянку по вул. Чубарова.

В межах населеного пункту смт. Андріївка по вул. Потапенко – земельна ділянка площею 1 га, із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності (під господарськими будівлями та дворами). Можливе використання для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Електричні мережі, газова магістраль проходять по вул. Потапенко повз земельну ділянку. 

Бердянський район,Нововасилівська с.р.:

За межами населеного пункту із земель сільськогосподарського призначення державної власності земельна ділянка загальною площею орієнтовано 15 га, для ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва.

В межах населеного пункту с. Нововасилівка по вул. Квітковій – земельна ділянка площею 1,5 га,  із земель житлової та громадської забудови комунальної власності для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Комунікації відсутні, ЛЕП-0,4 кВ.

В межах населеного пункту с. Нововасилівка, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (під господарськими будівлями та дворами) – земельна ділянка площею 3,5 га, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Бердянський район,Червонопільська с.р.:

За межами населеного пункту із земель сільськогосподарського призначення державної власності – земельна ділянка загальною площею орієнтовано 10 га, для ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва.

В межах населеного пункту с. Деревецьке із земель житлової та громадської забудови комунальної власності земельні ділянки орієнтованою загальною площею 12,7 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Надання земельних ділянок та оформлення права на них здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства.

 

Управління Держземагенства у Бердянському районі, телефон 6-45-70

 

 

 

 

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua