Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

 

Про можливість отримання військовослужбовцями у власність земельних ділянок

З метою забезпечення підвищення соціальних стандартів для військовослужбовців, які виконують завдання по здійсненню антитерористичної операції, стимулювання військовослужбовців в особливо небезпечний стан, Управління Держземагенства у Бердянському районі інформує про можливість отримання військовослужбовцями у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, для ведення садівництва, для індивідуального дачного будівництва за рахунок наступних вільних земельних ділянок.

Бердянський район,Андріївська с.р.:

В межах населеного пункту смт. Андріївка по вул. Чубарова – земельна ділянка площею 1,2 га, із земель житлової та громадської забудови комунальної власності. Можливе використання для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Електричні мережі, газова магістраль, водогін проходять повз земельну ділянку по вул. Чубарова.

В межах населеного пункту смт. Андріївка по вул. Потапенко – земельна ділянка площею 1 га, із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності (під господарськими будівлями та дворами). Можливе використання для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Електричні мережі, газова магістраль проходять по вул. Потапенко повз земельну ділянку. 

Бердянський район,Нововасилівська с.р.:

За межами населеного пункту із земель сільськогосподарського призначення державної власності земельна ділянка загальною площею орієнтовано 15 га, для ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва.

В межах населеного пункту с. Нововасилівка по вул. Квітковій – земельна ділянка площею 1,5 га,  із земель житлової та громадської забудови комунальної власності для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Комунікації відсутні, ЛЕП-0,4 кВ.

В межах населеного пункту с. Нововасилівка, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (під господарськими будівлями та дворами) – земельна ділянка площею 3,5 га, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Бердянський район,Червонопільська с.р.:

За межами населеного пункту із земель сільськогосподарського призначення державної власності – земельна ділянка загальною площею орієнтовано 10 га, для ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва.

В межах населеного пункту с. Деревецьке із земель житлової та громадської забудови комунальної власності земельні ділянки орієнтованою загальною площею 12,7 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Надання земельних ділянок та оформлення права на них здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства.

 

Управління Держземагенства у Бердянському районі, телефон 6-45-70

 

 

 

 

 

Оголошення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua