В селі Дмитрівка знято карантинні обмеження щодо сказу

05 січня 2022 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ірини Півень було проведено засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації, на якому розглянуто питання про зняття карантинних обмежень по сказу собаки на подвір’ї в с. Дмитрівка Андріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області.

В зв’язку з тим, що з моменту виявлення останнього випадку захворювання тварин на сказ минуло 2 місяці та за цей час не було встановлено випадків сказу та загибелі тварин, а в неблагополучному пункті був проведений весь комплекс заходів, передбачених планом оздоровлення, керуючись Законом України «Про ветеринарну медицину» від 16.11.2006 (ст. 48) та Інструкцією «Про заходи щодо боротьби зі сказом тварин», затвердженою наказом від 15.03.1994 №5 головного державного інспектора ветеринарної медицини України, і зареєстрованої в Міністерстві юстиції від 31.03.1994 за № 54/263, Бердянська районна державна надзвичайна протиепізоотична комісія вирішила зняти карантинні обмеження щодо сказу собаки на подвір’ї в с.Дмитрівка Андріївської селищної ради з 05.01.2022 року.

Стосовно недопущення сказу комісія вирішила доручити Бердянському управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області проводити роз’яснювальну роботу серед населення через засоби масової інформації щодо профілактики та недопущення захворювання на сказ в Бердянському районі в подальшому.

Дане питання знаходиться на контролі Держпродспоживслужби.

Відділ агропромислового розвитку

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.