У Бердянському районі завершився ремонт 24 км траси М-14

У Бердянському районі завершилося відновлення дорожнього покриття на трасі міжнародного значення М-14 Одеса - Мелітополь - Новоазовськ на відрізку загальною протяжністю 24,1 км. Ремонт дороги М-14 відбувається за програмою Президента України «Велике будівництво».

За інформацією Служба автомобільних доріг у Запорізькій області, роботи з капітального ремонту генпідрядником виконувалися у цілодобовому режимі.

Адже ця дорога є частиною міжнародного транспортного коридору магістралі Е-58 та визначена Україною як національний і туристичний маршрут.

Наразі завершено всі роботи з влаштування покриття по основному проїзду, ремонт двох малих штучних споруд та водопропускних труб. Підрядник встановлює дорожні знаки, облаштовує зупинки транспорту, укріплює узбіччя та проводить підготовчі роботи з нанесення розмітки.

 

Довідково: Траса М-14 була збудована ще до Другої Світової війни, у 50-ті - 70-ті роки була проведена її реконструкція. Після цього проїзний стан траси підтримувався лише за рахунок експлуатаційного утримання. У цьому та наступному роках планується капітально відремонтувати дорогу по всій її протяжності в межах Запорізької області - 194,1 км.

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.