Призовна кампанія та резервне живлення закладів охорони здоров’я – головні теми щотижневої наради з головами територіальних громад

22 вересня голова райдержадміністрації Олексій Бакай провів чергову онлай нараду з керівниками громад Бердянського району, під час якої було обговорено ряд актуальних питань.

Зокрема, обговорили стан проходження осінньої призовної кампанії на строкову службу в ЗСУ. Було відмічено, що Чернігівська, Приморська та Коларівська територіальні громади – лідери по виконанню призовної кампанії в Бердянському районі. Бердянський військовий комісар Іван Авраменко висловив подяку Віталію Маничу, Олександру Кошелевичу та Станіславу Захаревичу за сприяння в проведенні призову на території означених громад. Решту керівників закликали активізувати роботу в даному напрямку. В умовах нестабільної військово-політичної ситуації безпекові питання надзвичайно актуальні!

В умовах пандемії особливої ваги набуває якість електрозабезпечення закладів охорони здоров’я. У зв’язку з цим в територіальних громадах було проведено ревізію резервних приладів живлення. За окремими випадками, в більшості громад в наявності є генератори у справному стані. Виявлені проблеми домовились вирішувати в окремому порядку.

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.