Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В Бердянську відбувся мітинг з нагоди Дня захисників і захисниць України

Біля пам’ятного знаку «Захисникам загиблим за цілісність України» за участі військовослужбовців, ветеранів, волонтерів, представників міської влади та першого заступника голови Бердянської районної державної адміністрації Ірини Півень відбувся мітинг з нагоди Дня Захисника України.

Зі словами привітань, вдячністю за службу та з наступаючим святом захисників і захисниць привітала Ірина Півень. В умовах військової агресії на Донбасі саме військові відділяють мирне життя від жахіть війни. Традиційне українське свято – Покрова, як символ захисників українства різних поколінь ідеальна нагода, щоб висловити подяку сьогоднішнім боронителям державності і вшанувати пам'ять пращурів, які впродовж сотень років виборювали незалежність.

Пам'ять загиблих військових в наслідок агресії РФ вшанували покладанням квітів до пам`ятного знаку «Захисникам загиблим за цілісність України».

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.