Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У Бердянському районі продовжується аварійне відновлення штучних споруд

У Бердянському районі в рамках послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Запорізької області та штучних споруд на них на замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області» тривають аварійні роботи на 4 штучних спорудах на автодорозі О081662 Приморськ-Борисівка-Єлизаветівка-Андріївка-Берестове.

Фахівцями підрядної організації ТОВ «ПІВДЕНРЕМБУД» на всіх 4-х мостах завершено: демонтаж огородження та поручнів на мосту; розбирання колесовідбійного брусу, тротуарної плитки та стовпчиків перильної огорожі; фрезерування напливів та нерівностей існуючого дорожнього покриття; влаштування тротуарів та підходів до них. Завершено відновлення несучої здатності опор мосту: влаштовано каркас із сітки; влаштовано поновлений захисний шар залізобетонних прогонових конструкцій методом торкретування. Триває підготовка до влаштування вирівнюючого шару дорожнього покриття із асфальтобетонної суміші; триває підготовка до нанесення фінішного слою шпаклівки внутрішніх поверхонь арок.

На 3-х мостах завершено: очищення русла (від кущів, очерету, наносів), виконано укріплення русла (бетонування), гідроізоляцію відкрилків; виконані роботи з влаштування підпірних стінок внутрішніх поверхонь арок.

Крім того в розрізі штучних споруд:

Міст через суходіл на км 30+750 Завершено бетонування відкрилків.

Розпочаті роботи з розробки грунту для влаштування підпірних стінок та відкосів (укосів).

Міст через балку на км 32+023 Триває бетонування відкрилків. Розпочаті роботи з розробки грунту для влаштування підпірних стінок та відкосів (укосів)

Міст через балку на км 32+700 Завершені роботи з влаштування підпірних стінок внутрішніх поверхонь арок.

Триває влаштування армокаркасу та бетонування відкрилків.

Розпочаті роботи з розробки грунту для влаштування підпірних стінок та відкосів, для зворотної засипки пазух відкрилків.

Міст через балку на км 33+300 Завершені роботи з влаштування підпірних стінок внутрішніх поверхонь арок.

Завершено армування, бетонування та установка опалубки відкрилків.

Виконано армування та бетонування фасадної частини мосту.

Тривають роботи з бетонування колон (опор мосту).

 

За інформацією ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.