Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Соціальні виплати до Дня захисників і захисниць України

На обліку в управлінні соціального захисту населення Бердянської районної державної адміністрації перебуває 712 учасника бойових дій на територіях проведення АТО/ООС, із них 13 мають статус «особи з інвалідністю»

З нагоди святкування до Дня захисників і захисниць України (14 жовтня) проводяться соціальні виплати за рахунок коштів обласного бюджету.

Згідно цільової програми соціальної підтримки населення Запорізької області «Назустріч людям» на 2020 – 2024 роки, затвердженої рішенням сесії Запорізької обласної ради, за рахунок коштів обласного бюджету в жовтні розпочалася виплата:

- щорічної адресної грошової допомоги в розмірі 500 грн. 712 постраждалим учасникам Революції Гідності, особам з інвалідністю та учасникам бойових дій на територіях проведення АТО/ООС на загальну суму 356,0 тис. грн.;

- адресної грошової допомоги в розмірі 5 тис.грн. 8 членам сімей загиблих учасників АТО/ООС на загальну суму 40,0 тис.грн.

Також протягом 2021 року 16 осіб отримали одноразову грошову допомогу на компенсацію витрат, пов’язаних з розробленням документації із землеустрою для відведення земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва, особистого селянського господарства, садівництва, городництва на загальну суму 66,7 тис.грн.

8 учасників бойових дій на територіях проведення АТО/ООС ( з них 2 особи з інвалідністю внаслідок війни) скористувались своїм правом на оздоровлення в санаторно-курортних закладах.

Соціальну та професійну адаптації учасникам АТО/ООС пройшов один учасник бойових дій.

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.