Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Працювала районна комісія

12 жовтня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ірини Півень відбулось засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) виплат внутрішньо переміщеним особам. На розгляд комісії було винесено 19 заяв внутрішньо переміщених осіб.

За призначенням щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, звернулось 8 осіб; за призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям – 3 особи, з них 2 особи звернулось за призначенням державної допомоги на дітей одиноким матерям; по 1 особі завернулось за призначенням державної допомоги при народженні дитини, тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю (допомога особам з інвалідністю з дитинства І групи) та допомоги на догляд (щомісячна грошова допомога особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним); за призначенням житлової субсидії звернулось 4 особи.

Під час засідання членами комісії були розглянуті подані пакети документів. Рішення щодо призначення державних соціальних допомог приймалось на підставі підтверджуючих документів та актів обстеження матеріально-побутових умов, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ях. По всім заявам прийняте позитивне рішення.

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.