Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Головна подія поточного тижня – річниця визволення Бердянщини

Сьогодні перший заступник голови РДА Ірина Півень провела традиційні щотижневі наради – з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками правоохоронних органів й силових структур, під час яких було проаналізовано суспільно-економічну ситуацію в районі та складено оперативні плани на поточний тиждень.

Зокрема, Ірина Григорівна акцентувала увагу учасників наради на питаннях підготовки проєктів районних програм та рішень і вчасного подання їх на реєстрацію та розгляд до Бердянської районної ради.

Цього тижня всі громади району відзначатимуть річницю визволення від нацистських загарбників та Дні народження населених пунктів. Про план урочисто-святкових заходів в громадах Бердянщини з відповідної нагоди та участь у них керівництва району поінформувала керівник апарату РДА Алла Галущак.

Питання формування законодавчої та нормативно-правової бази щодо створення та функціонування Національної соціальної сервісної служби України висвітлив начальник управління соціального захисту населення Сергій Дехтяр. А начальник відділу діловодства та контролю Олена Жогло проаналізувала стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації.

Під час наради з правоохоронцями та військовими було вивчено оперативну ситуацію в Бердянському районі та проаналізовано діяльність служб за профільними напрямками.

Крім цього, Ірина Півень акцентувала увагу представників силового блоку районних структур на необхідності посилення роботи по забезпеченню правопорядку й стабільності в районі під час проведення святкових заходів з нагоди річниці визволення Бердянщини.

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.