Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відзнаку обласної ради вручено аграрію Бердянщини

Сьогодні відбулося засідання позачергової сесії Андріївської селищної ради, у роботі якого взяли участь радник голови райдержадміністрації Олександр Онишко і заступник голови РДА Ольга Галаніна.

В рамках заходу, від імені голови Бердянської РДА та себе особисто, Олександр Онишко привітав з 50-річним днем народження депутата  Андріївської селищної ради, директора ТОВ «Агрофірма «Долинська» Володимира Тарака. Представник райдержадміністрації вручив ювіляру Почесну грамоту Запорізької обласної ради, як знак визнання особистого вкладу Володимира Івановича в соціально-економічний розвиток Бердянського району зокрема та області в цілому, а також за вагомі досягнення на професійній ниві та відданість справі.

Додамо, що Володимир Тарак є грамотним та досвідченим господарником. За багаторічну, сумлінну працю неодноразово нагороджувався обласними та районними відзнаками, а також Почесною грамотою Міністерства аграрної політики та продовольства України, Почесними грамотами обкому та райкому профспілки АПК.

Завдяки своїм людяним якостям характеру користується повагою серед колег по роботі, односельців та жителів Бердянщини. Неодноразово надавав допомогу підрозділам Збройних Сил України та Національної гвардії України, як волонтер. Особисто відвідував військовий шпиталь з гуманітарною допомогою.

Бердянська райдержадміністрація вітає ювіляра з днем народження та бажає подальших професійних успіхів, родинної злагоди та добробуту, миру та процвітання!

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.