Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В Бердянському районі стартував «Новорічний експрес – 2020»

Щороку в передноворічні свята Бердянщиною курсує «Новорічний експрес», який триває від Дня Святого Миколая і до свята Різдва, а діти учасників АТО/ООС, діти під опікою та діти з особливими потребами отримують солодкі новорічні подарунки від святого.

Цього року помічники Святого Миколая голова райдержадміністрації Ірина Півень, заступник голови райдержадміністрації Сергій Гаєвський, в.о. начальника відділу освіти, культури та молоді райдержадміністрації Микола Бондарєв розпочали свою подорож з Андріївської громади та подарували новорічний настрій 42 дітлахам з Дмитрівки, Андріївки, Долинського, Успенівки та інших населених пунктів Андріївської селищної ради.

У зв'язку із карантинними обмеженнями та з поважних причин не всі діти змогли особисто прийти до Дмитрівської ЗОШ, Андріївської селищної ради та Долинського старостату на зустрічі із помічниками Святого Миколая, тож солодощі їм передадуть їхні батьки та опікуни

«Новорічний експрес» триває і найближчим часом солодкі подарунки від Святого Миколая отримають всі діти зазначених категорій.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.