Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Подарунки для дітей учасників АТО від польських побратимів

Співпраця – це не задекларовані на папері наміри чи спорадичні формально-офіційні зустрічі. Справжнє партнерство будується на міжлюдських контактах, довірі та взаємодопомозі.

Учні чотирьох польських шкіл в м. Бельско-Бяла вирішили організувати збір коштів, щоб допомогти українським одноліткам, дітям українських захисників.

Акцією керувала Анна Коляська спільно зі Шкільним товариством ліцею імені Миколая Рея, навчальних закладів Стефана Жеромського, 8 ЛО-Медик та Загальноосвітнім ліцеєм № 5. Було вирішено на зібрані кошти придбати шкільні рюкзаки та учнівське приладдя.

У листопаді 2020 року, вдалось організувати транспорт з Бєльська-Бяла до Львова. Доставку з Галичини до Бердянська організували львівські волонтери та Польське культурно-освітнє товариство «Відродження».

5 грудня Центр польської мови та культури Бердянського університету менеджменту і бізнесу, спільно з місцевим об’єднанням волонтерів «Наші Атланти» організовували урочисте вручення подарунків та передали  ранці 11 дітям українських захисників з Бердянського району.

В умовах карантинних обмежень, діти не змогли особисто бути присутніми на заході, але комплекти були передані до Бердянської райдержадміністрації.

Напередодні чудового свята – Дня святого Миколая,  в умовах карантинних обмежень, голова Бердянської райдержадміністрації Ірина Півень, заступник голови райдержадміністрації Сергій Гаєвський, в.о. начальника відділу освіти, культури та молоді райдержадміністрації Микола Бондарєв передали  дітям учасників АТО Бердянського району – подарунки:  портфелі та шкільне приладдя.

Дякуємо Олексію Сухомлинову - голові польського культурно-освітнього товариства “Відродження” в Бердянську та нашим польським побратимам за плідну співпрацю!

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.