Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відбулась Zoom-конференція з обговорення питань по складанню проектів бюджетів об’єднаних територіальних громад на 2021 рік

25.11.2020 року в 11.00  відбулась відеоконференція через програму Zoom.

Онлайн обговорення проходило в інтерактивній формі за участю начальника відділу фінансів БРДА Ганни Реукової, головного бухгалтера відділу фінансів БРДА Ольги Марухняк, спеціалістів Андрівської сільради ОТГ, Андріївської селищної ради ОТГ та Каларовської сільради ОТГ.

Ініціатором заходу виступив відділ фінансів Бердянської райдержадміністрації. Темою відео конференції було обговорення питань та пропозицій по складанню проектів бюджетів об’єднаних територіальних громад на 2021 рік.

В ході обговорення були розглянуті питання по формуванню доходної та видаткової частини місцевих бюджетів на 2021 рік, перелік міжбюджетних трансфертів на 2021 рік. Особливості використання цільових субвенцій. Крім того, були обговорені питання по використанню у бюджетному процесі програмного забезпечення, а саме комп’ютерної програми «Інформаційно-аналітична система управління планування та виконання місцевих бюджетів «LOGICA» та комп’ютерної програми AIC «Місцеві бюджети рівня села, селища».

В ході обговорення було акцентована увага на те, що при підготовці проектів рішень про місцеві бюджети на 2021 рік та організації бюджетного процесу необхідно враховувати:

- Особливості складання проектів місцевих бюджетів на 2021 рік, доведені листом Міністерства фінансів України від 14.08.2020 №05110-14-6/25094;

- Зміни до Бюджетного кодексу України, внесені Урядом на розгляд Верховної ради України (реєстр.4100 від 15.09.2020).

Учасники заходу погодилися з важливістю та актуальністю питань, які були обговорені в ході спілкування.

 

Відділ фінансів

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.