Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Засідання «круглого столу» з питань розвитку туризму у Бердянському районі

25 листопада 2020 року відбулося засідання круглого столу на тему «Розвиток туризму на території Бердянського району». Очолила засідання голова Бердянської райдержадміністрації Ірина Півень. 

У заході взяли участь Володимир Сенченко – начальник відділу інфраструктури та охорони довкілля райдержадміністрації, Микола Бондарєв - в.о. начальника відділу освіти, культури та молоді райдержадміністрації та експерти в туристичній галузі:  Сергій Кеда – представник КЗ «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді», вчитель Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Берестівської сільської ради Бердянського району, Зоя Пташинська – підприємець, голова БРГО «Турбота», експерт-дорадник із зеленого туризму,  Олег Будяк – директор Осипенківського краєзнавчого музею та Василь Дегтяренко – з 2011- 2016 роки начальник відділу культури та туризму Бердянської райдержадміністрації.

Мета засідання круглого столу - проаналізувати  сучасний стан рекреаційних природоохоронних туристичних об’єктів Бердянського району, стан та потенціал розвитку зеленого туризму, обговорення існуючих туристичних маршрутів, їх вдосконалення в напрямку краєзнавчо-туристичних маршрутів.

Під час обговорення круглого столу було розглянуто низку питань зокрема перспективи еногастрономічного туризму.

Учасники круглого столу вирішили провести брейнсторминг та напрацювати  і розробити нові  краєзнавчо-туристичниі маршрути. Голова Бердянської райдержадміністрації підкреслила, що створення конкурентоспроможного на внутрішньому та світовому ринках національного туристичного продукту, здатного максимально задовольнити потреби як наших співвітчизників, так і іноземців. Безумовним чинником успішного розвитку сільського туризму є реклама та інформаційні видання, які дозволять стати сільському зеленому туризму потужним чинником відродження села і економіки в цілому.

Захід відбувся із дотриманням карантинних обмежень.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.