Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Працювала спостережна комісія

З дотриманням карантинних обмежень під керівництвом голови  Бердянської  районної державної адміністрація Ірини Півень відбулася нарада з питань роботи спостережної комісії при Бердянській райдержадміністрації.

На нараді були розглянуті питання соціальної адаптації осіб, які готуються до звільнення від відбування покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк, відновлення їхнього соціального статусу, як повноправного члена суспільства та інформацію щодо обліку звільнених та умовно-достроково звільнених осіб по яких отримано повідомлення про повернення до   Бердянського району.             

Станом на 24 листопада 2020 року проведено 11 засідань. Піднаглядним особам спостережної комісії була надана матеріальна допомога, гуманітарна допомога у вигляді одягу та посуду, надана допомога у вирішенні житлового питання.

Основне завдання членів спостережної комісії сприяти найактивнішій ресоціалізації, адаптації звільнених осіб до умов сьогодення.

 

Фахівець КУ «ТЦСО (НСП)» Ольга Шепель

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.