Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В Бердянському районі контролюють дотримання карантину «вихідного дня»

Складна епідеміологічна ситуація в країні вимушує владу посилювати карантин та контроль за його дотриманням, вводячи додаткові обмежувальні заходи та здійснюючи актуалізацію і модернізацію законодавчої бази.

Так, одним із засобів боротьби із поширенням коронавірусної хвороби став карантин «вихідного дня», який вводиться з 00:00 годин суботи до 00:00 годин понеділка.

Минулих вихідних, а саме 21 і 22 листопада, спеціалісти Бердянського районного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, на виконання доручення Прем’єр-Міністра України та рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Запорізької області від 13.11.2020, здійснили перевірку виконання обмежувальних заходів на об’єктах, розташованих на території Бердянського району.

Під час контрольно-моніторингових рейдів були перевірені 18 непродовольчих магазини, 3 кафе, 2 продовольчі магазини з кафетерним відділом і 1 перукарня.

За результатами перевірки спеціалістами Держпродспоживслужби не було виявлено жодного порушення обмежувальних заходів та відмічено відповідальне ставлення суб’єктів господарювання і громадян, які їх відвідують, до ситуації. 

 

Нагадаємо, що на початку листопада Верховна Рада України внесла зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19). 20 листопада закон про запровадження адмінштрафу для громадян за перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час карантину без респіраторів або захисних масок опубліковано в «Голосі України» і вже з наступного дня вступив у дію.

Відтепер розглядати справи про адміністративні порушення за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП та застосовувати адміністративні штрафи на місці (тобто, в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину) можуть 

-        органи Нацполіції

-        виконавчі комітети (виконавчі органи) сільських, селищних, міських рад

-        Держпродспоживслужба

Щодо порушень інших правил карантину за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП, то право на складення протоколів залишається за органами Нацполіції, закладами охорони здоров’я і Держпродспоживслужбою (в межах повноважень).

 

Відділ організаційної роботи, документообігу та інформаційного забезпечення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.