Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На контролі питання забезпечення житлом дітей-сиріт

23 листопада 2020 року відбулося чергове засідання місцевої комісії Бердянської райдержадміністрації з питань формування потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, формування та затвердження загального списку дітей, і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію, на чолі із заступником голови райдержадміністрації Сергієм Гаєвським.

На засіданні було розглянуто питання щодо внесення змін до розпису доходів та асигнувань районного бюджету, у зв’язку з затвердженням розподілу обсягу субвенції в сумі 778162 гривні, для придбання житла дитині-сироті та дитині, позбавленій батьківського піклування, які перебувають на квартирному обліку в Бердянському районі.

 

Управління соціального захисту населення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.