Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бердянська райдержадміністрація сприяє впровадженню соціальних проектів в районі

Нажаль, насильство у родині лишається однією з актуальних проблем українського суспільства. Держава – основний суб’єкт протидії насильству, тому органи державної влади повинні формувати у суспільстві неприйняття насильства, вживати необхідних заходів для його запобігання та створювати систему захисту жертв і подолання наслідків насильства.

Всі ці завдання, а також напрямки їх подальшої реалізації в Бердянському районі, були обговорені під час зустрічі голови РДА Ірини Півень з представницею громадської організації «Жінки майбутнього» Наталією Копиця, в якій також взяла участь директор Бердянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Пєйчева.

Під час зустрічі пані Наталля презентувала свою громадську організацію, висвітлила її завдання та напрямки роботи. Також поінформувала про проекти, які наразі реалізуються в Бердянському районі.

Так, нещодавно, в регіоні розпочато впровадження проекту, присвяченого безпеці – «Єдність заради безпеки жінок Приазов`я». Мета проекту – залучити жінок до вирішення гендерно обумовлених та пов’язаних з домашнім насильством конфліктів. Проект реалізується як частина конкурсу грантів Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд”.

Окрім надання безпосередньої допомоги жертвам насиллі та проведення психологічних консультацій з жінками, які потрапили у складні життєві обставини, в рамках даного проекту також проводиться навчання спеціалістів місцевих рад методам та способам ведення профілактичної роботи у напрямку запобігання домашньому насильству та забезпечення гендерної рівності у суспільстві.

На завершення зустрічі Ірина Півень висловила сподівання на продовження активної співпраці райдержадміністрації з ГО «Жінки майбутнього» та запевнила у безумовній підтримці будь-якого соціальноспрямованого проекту громадськості.

 

Відділ організаційної роботи, документообігу та інформаційного забезпечення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.