Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Громадськість продовжує допомагати закладам охорони здоров’я Бердянщини

Одним з пріоритетних напрямків роботи голови райдержадміністрації Ірини Півень є забезпечення розвитку інституції громадянського суспільства в районі, налагодження діалогу з представниками різноманітних організацій – волонтерських, ветеранських, благодійних тощо, а також залучення їх до активної участі у житті Бердянщини.

Так, за ініціативи та постійної підтримки Ірини Григорівни, останнім часом декілька громадських організацій забезпечують надання різноманітної допомоги мешканцям і медикам району. Всі ці заходи здійснюються з метою попередження виникнення і поширення в регіоні коронавірусної інфекції.

Чергову партію захисних та медичних засобів для потреб закладів охорони здоров’я району придбано громадською організацією «Переселенці та громади разом». Серед іншого це, зокрема, 20 захисних костюмів, з них 5 – одноразові, 20 захисних окулярів, 3 захисних екрани. Також медики отримають одноразові шапочки (28 шт.), нарукавники поліетиленові (100 шт.), 20 одноразових хірургічних халати і 23 респіратори.

Бердянська райдержадміністрація вдячна ГО «Переселенці та громади разом» і в подальшому підтримуватиме благодійні ініціативи громадськості.

 

Відділ організаційної роботи, документообігу та інформаційного забезпечення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.