Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Питання раціонального використання бюджетних коштів обговорили в райдержадміністрації

В умовах дії карантинних обмежень, пов’язаних із пандемією коронавірусної інфекції COVID-19, вкрай важливим є раціональне та оптимальне використання бюджетних надходжень. Саме цьому питанню і була присвячена нарада, яку провела сьогодні голова райдержадміністрації Ірина Півень.

У заході взяли участь керівник апарату РДА Алла Галущак, Андріївський селищний голова Наталія Кагадій, керівники та головні бухгалтери профільних структурних підрозділів райдержадміністрації і районних закладів позашкільної освіти.

Під час наради було проаналізовано роботу комунальних закладів Бердянської районної ради, а саме Андріївського будинку дитячої творчості і Андріївської дитячої музичної школи, про стан діяльності яких доповіли їх директори – Марія Яковлєва і Олена Гронь відповідно. В ході обговорення даного питання Ірина Півень рекомендувала керівникам позашкільних закладів модернізувати формат їх роботи, забезпечити використання креативних моделей творчості, активізувати роботу гуртків у напрямку розвитку творчих та естетичних здібностей вихованці тощо. 

  • Ви маєте пам’ятати, що робота ваших закладів, ваших викладачів і педагогів мають велике значення у розвитку і формуванні юної особистості. Важливо, що ви працюєте, у тому числі, і на перспективу, на майбутнє дітей, адже вчасний і повноцінний розвиток їх здібностей, у даному випадку естетично-творчих, дуже часто впливає на вибір майбутнього заняття, професії, - зазначила Ірина Григорівна.

Також учасники наради розглянули питання щодо фінансових потреб даних закладів на їх утримання у ІІ півріччі поточного року.

 

Відділ організаційної роботи, документообігу та інформаційного забезпечення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.