Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Черговий рейд по сім’ям - перевірка цільового використання коштів та гуманітарна допомога

Бердянський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді 19 травня здійснив рейдовий виїзд, під час якого були відвідані 10 сімей.

Педагогом соціальним та психологом БРЦСССДМ з метою перевірки цільового використання допомоги і створення належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей було проведено вибіркове обстеження окремих сімей на території Дмитрівської сільської та Андріївської селищної рад на підставі наданих управлінням соціального захисту населення Реєстрів.

Були відвідані 5 сімей. Одна родина, яка проживає у с.Дмитрівка, отримує два види соціальної допомоги (допомога багатодітним сім’ям, допомога по догляду за дитиною до трьох років), але з`ясувалось, що діти не забезпечені всім необхідним для повноцінного розвитку, в будинку не дотримуються санітарно-гігієнічні норми. Тому спеціалістами Центру були зроблені зауваження, надано термін для виправлення ситуації, попереджено про вірогідність призупинення виплат за умови невиконання наданих рекомендацій.

При перевірці сімей , які проживають у с.Успенівка, була виявлена сім`я, у якій виховуються двоє дітей, один з яких-немовля, але у будинку безлад, купа брудної білизни, немитого посуду. З матір’ю була проведена робота щодо необхідності створення умов для повноцінного розвитку та виховання дітей, надано строк для наведення порядку у будинку. Виїзд було здійснено за допомоги волонтера Олега Зайцева.

Директор БРЦСССДМ Світлана Пєйчева разом із спеціалістом Андрівської ОТГ відвідали 5 сімей з гуманітарною допомогою-продуктовими наборами, що були надані Оленою Воробйовою, яка є керівником ГО «Майбутнє є». Також сім`ї отримали пам’ятки з профілактики коронавірусної інфекції.

Також спеціалісти передали до Андріївської селищної ради одяг для немовлят, які люб’язно надала волонтер Марина. В умовах коронавірусу місією Центру є об’єднання людей в «Коло підтримки». Приєднуйтесь!

 

Бердянський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.