Как лечить бронхиальную астму. Советы как лечить астму. Где лечить бронхиальную астму. Чем лечить горло ребенку. Красное горло чем лечить быстрее. Чем лечить больное горло. Как лечить гнойную ангину. Скажите как лечить гнойную ангину ребенку. Как лечить ангину антибиотиками. Как лечить сухой кашель. У меня сильный кашель как лечить. Как лечить кашель народными средствами. Средства для возбуждения женщин. Быстрое возбуждение женщины. Признаки возбуждения у женщин. Волосы уход в домашних условиях. Быстрый уход за волосами и лицом. Уход за сухими волосами. Боли в спине лечение. Народное лечение спины дома. Лечение спины народными средствами. Лечение пальцев ног. Почему судороги в ногах причины лечение. Лечение ног народными средствами.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дотримання вимог карантину у сфері надання послуг з перевезень громадським транспортом на території Бердянського району знаходиться на постійному контролі в райдержадміністрації

В умовах карантину та надзвичайної ситуації, що склалася у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, Бердянською райдержадміністрацією здійснюється постійний моніторинг  дотримання автоперевізниками Бердянського району норм постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Станом на 02.04.2020 року автобусний транспорт суб’єктів підприємницької діяльності, які надавали послуги з перевезень продовжують знаходитись в депо, перед цим пройшовши дезінфекційну обробку.

З 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 року регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському сполученні району були повністю зупинені.

 

Відділ інфраструктури та захисту довкілля райдержадміністрації

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.