Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В умовах карантину забезпечується соціальна підтримка одиноких громадян

В рамках роботи районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненою коронавірусом 2019-nCoV,  його членами було здійснено моніторинг стану забезпечення соціальними послугами та соціальною підтримкою мешканців району, зокрема, осіб з особливо вразливих категорій.

Аналіз ситуації надав керівник групи забезпечення життєдіяльності населення в умовах ліквідації надзвичайної ситуації районного штабу, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Дехтяр.

Зокрема, Сергій Володимирович повідомив, що з  соціальними працівниками КУ «Територіальний центр соціального обслуговування», які надають послуги підопічним відділення як вдома так і в стаціонарі, проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараження інфекцією.

Також з працівниками, які надають соціальні послуги насамперед громадянам похилого віку й особам з інвалідністю, проведено інструктаж щодо основних симптомів коронавірусної інфекції і порядку здійснення профілактичних заходів.

В цілому ж, зазначив посадовець, ситуація за даним напрямком стабільна. Соціальні працівники знаходяться на постійному зв’язку з керівниками профільних служб району і з підопічними та здійснюють регулярний моніторинг стану здоров’я громадян особливих категорій.

 

Відділ організаційної роботи, документообігу та інформаційного забезпечення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.