Как лечить бронхиальную астму. Советы как лечить астму. Где лечить бронхиальную астму. Чем лечить горло ребенку. Красное горло чем лечить быстрее. Чем лечить больное горло. Как лечить гнойную ангину. Скажите как лечить гнойную ангину ребенку. Как лечить ангину антибиотиками. Как лечить сухой кашель. У меня сильный кашель как лечить. Как лечить кашель народными средствами. Средства для возбуждения женщин. Быстрое возбуждение женщины. Признаки возбуждения у женщин. Волосы уход в домашних условиях. Быстрый уход за волосами и лицом. Уход за сухими волосами. Боли в спине лечение. Народное лечение спины дома. Лечение спины народными средствами. Лечение пальцев ног. Почему судороги в ногах причины лечение. Лечение ног народными средствами.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В районі посилюється робота по запобіганню виникнення та поширення коронавірусної інфекції

З метою організації та здійснення заходів щодо ліквідації на території Бердянського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, розпорядженням голови райдержадміністрації  №82 від 27.03.2020 було призначено керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної  ситуації, утворено районний штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та затверджено його Положення.

Зокрема,  керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненою корона вірусом 2019-nCoV призначено керівника апарату райдержадміністрації Аллу Галущак, а керівником відповідного районного штабу стала головний лікар КНП «Андріївська ЦРЛ» Людмила Пасько.

Сьогодні, 31 березня, відбулося засідання штабу, в ході якого були сплановані додаткові протиепідемічні заходи на території Бердянського району у зв’язку із поширенням в країні гострої респіраторної хвороби СОVID-19, а також прийнято ряд рішень і доручень.

Зокрема, селищному, сільським головам, керівникам підприємств, установ і організацій доручено забезпечити проведення на підпорядкованих територіях  дезінфекційних заходів та інформаційно-роз’яснювальної роботи з громадянами.

Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації, спільно з селищним, сільськими головами, необхідно забезпечити надання допомоги особам з інвалідністю, особам похилого віку та іншим малозахищеним верствам населення щодо отримання ними пенсій, здійснення оплати комунальних послуг, доставки продуктів харчування, предметів першої необхідності та ліків із залученням працівників соціальних служб, громадських та волонтерських організацій.

Начальник Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації – головний лікар КНП «Андріївська ЦРЛ» Людмила Пасько має організувати роботу оперативної групи з цілодобовим чергуванням по збору та обробці інформації щодо виконання протиепідемічних заходів на території Бердянського району.

Крім цього, заклади охорони здоров’я, які розташовані у Бердянському районі, переводяться на суворий протиепідемічний режим та створюються мобільні медичні бригади. 

 

Відділ організаційної роботи, документообігу та інформаційного забезпечення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.