Как собрать компьютер самостоятельно. Быстро собираем компьютер сами. Как правильно собрать компьютер. Восстановить удаленные файлы с флешки. Как восстановить флешку transcend. Восстановить флешку бесплатно. Учим язык java онлайн. Java для начинающих уроки. Все о программах java. Google nexus 7 обзор. Лучший планшет nexus 7 обзор. Google nexus 7 обзор планшета. Интересные картинки со смыслом. Самые интересные картинки скачать. Фото картинки интересные. Wow шп прист. Лучший гайд по присту wow. Прист wow билд. Учим язык python с самого нуля. python для начинающих уроки. Все о языке python 3. Расширения для Joomla. Скачать последние расширения для joomla. Скачать бесплатно все расширения joomla.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У Бердянському районі продовжується комплексна системна робота щодо здійснення моніторингу дотримання обмежувальних норм, встановлених на період карантину

В умовах ускладнення епідемічної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусу та з метою підвищення рівня обізнаності населення з питань профілактики гострої респіраторної хвороби, спричиненої COVID-19 26.03.2020 року тимчасовою робочою групою у складі представників райдержадміністрації, Бердянського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області, Бердянського РУ ГУ Держпродспоживслужби у присутності Долинського сільського голови проведено виїзну перевірку на території Долинської сільської ради з питання тимчасового обмеження торговельної діяльності закладів, перевірено виконання суб’єктами господарювання організаційних, профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню СОVID-19 серед населення.

Членами робочої групи перевірено чотири  продовольчі магазини, а також відділення «Укрпошти» в с.Долинське. У цілому підприємці відповідально поставилися до обмежувальних заходів - мають антисептики, персонал у захисних масках та одноразових нітрилових рукавицях. Фізичним особам - підприємцям було роз`яснено про обов’язкове виконання основних протиепідемічних заходів з профілактики коронавірусу, а саме:

- встановити дозатори з антисептиком для обробки рук персоналу та відвідувачів в загальнодоступних місцях;

- проводити кілька разів на день прибирання приміщень закладу з обов’язковим використанням дезінфікуючих засобів (відповідно до вимог методичних рекомендацій до дезінфікуючого засобу) згідно встановленого графіку;

- надати вільний безоплатний доступ до санвузлів (за наявності), з обов’язковим облаштуванням місць для дотримання правил особистої гігієни;

- проводити провітрювання приміщень закладу та по можливості, зволоження повітря.

Також перевірено виконання заборони діяльності суб’єктів господарювання, робота яких передбачає приймання відвідувачів, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення на період карантину.   Суб’єкти господарювання відповідально поставилися до обмежувальних заходів, працюючих закладів не виявлено.

 

Сектор містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.