Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В Осипенківському музеї відбувся меморіально-просвітницький захід «Опалені вогнем трагічним»

14 лютого, з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав,  в  Осипенківському краєзнавчому музеї відбувся вечір пам’яті «Опалені вогнем трагічним» та проведено меморіальну акцію «Спалахи пам’яті гіркої».

Учасники заходу, а це вихованці краєзнавчого гуртка «Джерельце»,  ознайомились з тематичною експозицією «Відлуння афганської війни», присвяченої пам'яті односельця Володимира Проходи, який загинув в Афганістані 18.03.1986. Переглянули документи, фотоматеріали, відеохроніку часів афганської війни, а також документальний сюжет «Цей день в історії».

Запаленням свічок та хвилиною мовчання було вшановано пам'ять всіх учасників бойових дій, які загинули на території інших держав, насамперед, земляків - червонопільця Володимира Копилова та осипенківця  Володимира Проходу.

Під час заходу прозвучали вірші члена Національної Спілки письменників України, вчителя Червонопільської ЗОШ Т. Сугалової-Катрич  «Монолог полеглого воїна-афганця» та інші твори зі збірок поезій «Починаюся з вас», «Під небом правічним».

 

За інформацією директора Осипенківського краєзнавчого музею О.Будяка

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.