Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Засідання «Батьківського клубу»

 14.02.2020 р. відбулося чергове засідання «Батьківського клубу» для сімей, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Метою заходу стало підвищення правової обізнаності і здатності відстоювати свої права прийомних батьків, опікунів та дітей, що виховуються в таких сім’ях та профілактика емоційного вигоряння.

 З привітальним словом до учасників заходу звернулись голова Бердянської райдержадміністрації Ірина Григорівна Півень та заступник голови райдержадміністрації Ніна Василівна Борщова. Ірина Григорівна привітала присутніх та привітала всіх з Днем закоханих, акцентувала увагу на тому, що любов в родині та до рідної землі є частинами одного цілого. Ніна Василівна побажала успіхів прийомним батькам у вихованні дітей.

 Програма тренінгу була представлена студентами БДПУ, що проходять практику на базі БРЦСССДМ, у вигляді презентації, на якій присутні мали змогу ознайомитись зі змінами в законодавстві стосовно прийомних та опікунських родин.

 Другу частину заходу було присвячено пошуку ресурсів для нормального функціонування родин, зменшення ризиків відмови від дітей та методам вирішення конфліктів, що можуть виникати в сім’ях. Прийомним батькам була запропонована рольова гра «Коло підтримки», в якій відпрацьовувались навички ефективного спілкування.

 До заходу з профілактики емоційного вигоряння долучилась психолог, член ГО «Жінка майбутнього» Ганна Тартинських.

 Під час зустрічі учасники мали змогу знайти відповіді на проблемні питання, які їх найбільш хвилювали та отримати адресну допомогу стосовно правових аспектів захисту прийомних/підопічних дітей. Також, актуальною темою став розгляд пільг на навчання, захист житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та алгоритм дій щодо придбання житла для осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

 Протягом тренінгу батьки мали можливість поспілкуватися та поділитися позитивним досвідом, також вони відзначили, що отримана інформація була для них корисною та цікавою.

 Із проблем, що турбують батьків найактуальнішим виявилось питання пільгового проїзду дітей із прийомних родин.

 Наприкінці заходу учасники заходу отримали буклети та прийняли участь у анкетуванні, метою якого було оцінка якості заходу та формування запиту проблемних питань на наступний тренінг, який заплановано на березень.

 

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.