Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В райдержадміністрації пройшов обласний семінар з розвитку та підтримки бджолярства

 В умовах широкого застосування хімічних препаратів у сільському і лісовому господарстві все гострішою стає проблема охорони і захисту бджіл від отруєнь. Інтенсивне застосування пестицидів, особливо на медоносних культурах, може призвести до масової загибелі бджіл та інших корисних комах, які є запилювачами цих рослин.

 Питання щодо недопущення фактів  отруєння медоносних бджіл, ефективне вирішення питань профілактики інфекційних та інвазивних захворювань бджіл, обговорили на семінар-нараді, що відбувся 14 лютого у приміщенні райдержадміністрації.

 У роботі семінару, що був організований ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області, прийняли участь голова райдержадміністрації Ірина Півень, голова районної ради Жанна Васильчик, голови ОТГ, сільські та селищні голови, спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області, спеціалісти Бердянської райветлікарні, міжрайонної ветлабораторії, представники медопереробного підприємства ТОВ «Міла Мед», бджолярі, сільгосппідприємці.

 Під час семінару обговорювалися діагностики та профілактики інфекційних, інвазійних захворювань та отруєння бджіл, безпека бджіл при застосуванні пестицидів на сільськогосподарських культурах та особливості застосування хімічних засобів захисту рослин з метою зменшення негативного впливу пестицидів на бджіл.

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.