Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ірина Півень окреслила пріоритетні завдання на посаді

 Сьогодні голова райдержадміністрації Ірина Півень зустрілася з трудовим колективом районної державної адміністрації та виконавчим апаратом районної ради.

 У своєму виступі вона окреслила пріоритетні завдання в роботі, серед яких продовження реформи децентралізації, реалізація реформи в галузях охорони здоров’я та освіти, залучення інвестицій, налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування, а також - робити все можливе для подальшого розвитку та процвітання Бердянського району.

 Відповіла Ірина Григорівна і на запитання присутніх та розповіла про себе та про свою трудову діяльність.

 

 

 

 

                                   

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.